همراه با مردم در جاده می نشینم جمله ای احساسی بود

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۴ آذر ۱۳۹۵

استاندار یزد گفت: طلایی مقدم در ارتباط با بیان اینکه همراه با مردم د جاده می نشینم احساسی عمل کرد.

سید محمد میرمحمدی با بیان اینکه طلائی مقدم یکی از فرمانداران موفق بود اظهار کرد: با تمام وجودی که وی یکی از پیگیرترین فرمانداران بود اما در بیان جمله همراه با مردم در ارتباط با عدم اتمام محور بافق به یزد همراه با مردم در جاده می نشینم اشتباه و احساسی بود.

وی افزود: مدیر باید با فکر و اندیشه حرف بزند علیرغم عمکلرد موفق حرفی تحت تاثیر احساسات بیان کرده است یک مدیر باید پاسخگو باشد کنار مردم بنشیند؟!!! یک مدیرباید راهکار ارائه دهد.

استاندار یزد در ادامه در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه برای عقب ماندگی سال بافق در زمان طلائی مقدم چه توجیه ای دارید با حالت ناراحتی بیان کرد: چه کسی چنین حرفی زده است؟ مردم می گویند؟ خودتان را جای مردم قرار می دهید؟
میرمحمدی ادامه داد:چند نفر می گویند که وی عملکرد ضعیفی داشته است؟
وی همچنین در رابطه با عملکرد طلائی مقدم عنوان کرد: وی یکی از فرمانداران بسیار قوی بود و زحمات زیادی برای شهرستان متحمل شد.

استاندار یزد در بخشی دیگر از سخنان خود در پاسخ به این سوال که دلیل عدم انتصاب فرماندار بومی توانمند برای بافق چیست تصریح کرد: بحث غیربومی و بومی وجود ندارد شایستگی، توانمندی، تجربه، شجاعت، مردمداری، اشراف کاری و سوابق حسنه یک مدیر در نظر گرفته می شود.

وی خاطر نشان کرد: مطرح کردن بومی و غیربومی نگاهی اختلاف انگیزی است باید کمک کرد تا نگاه اختلاف انگیز از بین برد مردم احساس برادری کنند و با اخلاق، بینش اسلامی و نگاه توحیدی بصورت جامعه برادری و اخوت اسلامی کارها پیش برود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای استاندار این جمله آقای طلایی را یک جور دیگر نیز می توان تعبیر کرد اینکه از بس نامبرده برای جاده پیگیری کرد وازطرف شما نتیجه ای نگرفت لذا به قول معروف کارد به استخوانش رسید و این جمله را زد….

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چقدر مسئولین موقعی که تریبون و 4 تا خبرنگار میبینن حرف قشنگ میزنن ولی کو عمل!؟؟؟