برگزاری جلسه مسئولین اقشار مختلف بسیج با فرماندار شهرستان بافق

دسته: عمومی
یک دیدگاه
پنج شنبه - ۲۵ آذر ۱۳۹۵

همزمان با هفته وحدت:

برگزاری جلسه مسئولین اقشار مختلف بسیج با فرماندار شهرستان بافق.

جلسه مسئولین اقشار مختلف بسیج همزمان با هفته وحدت در سالن کنفرانس فرمانداری شهرستان بافق برگزار شد.

 به گزارش خبرنگار ناحیه مقاومت بسیج بافق ، جلسه مسئولین اقشار مختلف بسیج همزمان با هفته وحدت در سالن کنفرانس فرمانداری شهرستان بافق برگزار شد.

در این جلسه که با حضور فرماندار شهرستان ، مسئولین ناحیه مقاومت بسیج بافق و اقشار مختلف بسیج برگزار شد ، اقشار بسیج زمینه های همکاری سپاه و بسیج در مورد اقتصادی مقاومتی را مورد بررسی قرار دادند و به اعلام گزارش عملکرد خود پرداختند.

زاده رحمانی فرماندار شهرستان بافق ضمن تبریک هفته وحدت و با اشاره به سخنان اقشار بسیج گفت: با توجه به شرایط حال لازم است قشر دانش آموز به گونه ای پرورش یابد که بتواند در شرایط سخت مدیر و مدبر باشد ایشان نباید به دیگری وایسته باشند و به استقلال فکری برسند.

در ادامه وی افزود: در بحث فضای مجازی باید هوشیار باشیم ، میدانی که در آن دست و پنجه نرم می کنیم متعلق به غرب است. یکی از معضلات فضای مجازی تهاجم فرهنگی است ،متاسفانه مردم پیرو مد و زندگی غرب هستند که باید با حفظ فرهنگ دست به پیشرفت زد.

زاده رحمانی با اشاره به اینکه به برخی به انقلاب و نظام خرده می گیرند گفت: برخی چشمان خود را به دست آورد های انقلاب و نظام بسته اند و دائم آن را با گذشته مقایسه می کنند در حالی که پیشرفت کشور در دوران انقلاب اسلامی چشم گیر بوده است ، لازم است به انقلاب اسلامی وفادار باشیم و از آن غافل نمانیم.

سرهنگ جمالی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق با اشاره به سخنان امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری در باب بسیج و تفکر بسیجی از بسیج به عنوان نیرویی پرتوان ، با ایمان و با نیرویی عظیم یاد کرد که می تواند کشور را در رسیدن به اهداف خود یاری سازد.

در پایان از زاده رحمانی فرماندار شهرستان بافق به مناسبت فعالیت در عرصه اقتصاد مقاومتی تجلیل و قدردانی شد.

img_1585

img_1596

img_1598

img_1603


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱:۳۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

میشه بگید فعالیت در عرصه اقتصاد مقاومتی فرماندار تو این مدت چی بوده که ما هم خبر دار بشیم .