گزارش عملکرد رییس هیئت شنای بافق

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
پنج شنبه - ۲۵ آذر ۱۳۹۵

به استحضار می رساند در آذر ماه سال 94 هیات شنای شهرستان بافق مدیریت استخر شنای لاله را در اختیار گرفت که از آن تاریخ تاکنون به حول و قوه الهی و مساعدت ها و حمایت های مدیر کل ورزش و جوانان استان جناب آقای شریعتی و سر پرست محترم اداره ورزش و جوانان بافق و همت کلیه همکاران موفق شدیم در خصوص بهبود شرایط استخر به نحوی که بتواند خدمات شایسته ای را به جوانان و مردم شریف شهر بافق ارائه نماید، گامهای موثری برداریم و علیرغم همه مشکلاتی که وجود داشت در این مدت استخر بطور دائم و پیوسته در حال ارائه خدمات به همشهریان گرامی بوده است.
هیات شنا و کادر مدیریتی استخر تلاش نموده اند با رعایت استانداردهای بهداشتی، نگهداری تجهیزات فنی و تاسیساتی و بهبود فضای کلی مجموعه در حد امکان در جهت رضایت مشتریان گام بردارند. در این راستا اهم کارهای انجام شده بشرح ذیل می باشد.
1- تشکیل تیم شنای شهرستان در بخش خواهران و برادران از طریق برگزاری دوره های آموزشی و استعداد یابی
2- برگزاری کلاس آموزش شنا جهت تعداد 80 نفر از برادران
3- برگزاری کلاس آموزش شنا جهت تعداد 170 نفر از خواهران
4- ارائه سانس های شنا به سازمانهای خصوصی و دولتی
5- ارائه سانس آب درمانی جهت افراد
6- تعمیر تاسیسات فرسوده استخر اعم از شیر آلات- پمپ ها- لوله ها- مخازن و …
7- انجام لوله کشی گاز
8- نصب علمک گاز
9- خرید و نصب مشعل گازی
10- خرید و نصب دستگاه کلرزن
11- خرید یک دستگاه جاروی کف استخر
12- تعمیر و نصب تجهیزات برقی درجهت بهبود عملکرد و هم چنین ارتقاء وضعیت روشنایی
13- رنگ آمیزی و تعمیرات استخر در ایام عید نوروز
14- تعمیر ساختمان اعم از در و پنجره و نصب شیشه ها و توری
یکی از عوامل اصلی در پیشبرد اهداف هر مجموعه نیروی انسانی می باشد که از آن به عنوان سرمایه های انسانی از سازمانها نام برده می شود. این هیات نیز تمامی سعی و تلاش خود را در جهت تکریم و رضایت مندی پرسنل بعدی آورده و با وجود همه مشکلات توانسته است تاکنون حق الزحمه پرسنل را تمام و کمال و بموقع پرداخت نماید.
با توجه به کمبود ناجی و مربی شنا در شهرستان بافق این هیات در زمینه تربیت مربی و ناجی نیز مشوقهایی جهت مربیان خود در نظر گرفته که تاکنون منجر به تربیت و تحویل 4 نفر ناجی گردیده است و هم اکنون نیز این روند ادامه دارد.

در همین جا از همه کسانی که دارای مدرک مربیگری یا ناجی گری می باشند دعوت به همکاری گردیده و از کسانی که علاقه مند به این رشته ورزشی بوده و مایل به اخذ مدرک مربوطه می باشند این هیات حمایت های لازم را بعمل خواهد آورد .
از مشکلات دیگر استخر عدم تکمیل مجموعه سونا و جکوزی می باشد که علیرغم اینکه بخش از کار انجام گردیده بدلیل عدم اختصاص بودجه لازم متوقف گردیده که در این زمینه پیگیری های بعمل آمده که خوشبختانه سازمان ورزش و جوانان و فرمانداری قولهای مساعدی در این زمینه داده اند که امیدواریم هر چه زودتر عمل گردیده و مردم شریف بافق بتوانند از این مجموعه نیز بهره مند گردند.

در پایان یکبار دیگر از همراهی و مساعدت مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان جناب آقای شریعتی، مسئول محترم روابط عمومی سازمان ورزش و جوانان استان جناب آقای نارگانی، سرپرست اداره ورزش و جوانان بافق سر کار خانم ایزدیان، اعضاءهیئت شنا آقایان جلیل هاشمی و حسین حیدری پور و کادر مدیریتی استخر خانمها حکمت- دهقانزاده و تیموری و آقایان احمد طالعی، حامد طالعی و علی فرهی و آقای شفیعی تشکر و قدر دانی می گردد.

حسن حیدری پور
رئیس هیات شهرستان بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
ورزش دوست قلیونی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به چه دلیل استخر آهنشهر تعطیل شده ،در طول سه سال گذشته این استخر دو ماه باز است و شش ماه بسته تا کی باید ما چوب بی کفایتی و بی مدیریتی این آقایان را بخوریم ،60هزار تومان پول می دهیم کارت می گیریم سه جلسه نرفتیم تعطیل میشه و وقتی دوباره استخر را باز میکنند آقایون محترمه میگن برید کارت جدید بگیرید چون تاریخش گذشته لطفا به آقای رئیس هیت بگید جواب گو باشند.

حامد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۵:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

لطف کنید شیرهای دوش استخر رو عوض کنید .با اینکه دسته های اون شکسته ولی عوض نمیکنند