انتقال گاز به بافق موجب خیزش اقتصادی و اجتماعی در این شهرستان است

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
دوشنبه - ۶ شهریور ۱۳۹۱
زارع زاده :
انتقال گاز به بافق موجب خیزش اقتصادی و اجتماعی در این شهرستان است
نماینده مردم بافق در بازدید مدیر عامل شرکت گاز استان یزد ، ، فرماندار و امام جمعه بافق ،مشاورو پیمانکار پروژه گاز بافق از روند اجرای خط انتقال گاز به بافق بر ضرورت تسریع در اجرای پروژه انتقال گاز به بافق تاکید کرد و گفت : پیمانکار با شناسایی مسیرهای مشکل دار و اقدام در این مسیرها را با توجه به تغییرات شرایط جوی  در اولویت قرار دهد.
وی با اعلام رضایت از نحوه اجرای کار پیمانکار این پروزه افزود: پیمانکار پروزه گاز بافق باید با همت و سعی خود در این پروزه با همکاری و پیگیری مسئولان استان و شهرستان  بافق رکود خود را ثبت کند کرده و خود را ماندگار کند .
حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده خطاب به پیمانکار و مشاور پروزه گاز بافق  گفت : “شما گاز به بافق نمی آورید در واقع زندگی برای این شهر می آورید .
نماینده مردم بافق با اشاره به ورشکستگی کارخانه کاشی بافق افزود: یک از دلایل این ورشکستگی و بلاتکلیفی بیش از 4هزار سهامدار همین نبود گاز و سوخت این کارخانه بود ه است که اقدام سریع شما در انتقال گاز به بافق تزریق حیات به توده مردم می کنید .
وی به احداث کارخانه فولاد بافق اشاره کرد و بیان داشت : به همت مسئولان برای احداث این کارخانه با وجود گاز یک خیزش اقتصادی و اجتماعی در شهرستان به وجود می آید که با این کار دعای خیر مردم پشت سر شما هست .
 مهندس سعید امامی سرپرست نظارت کارگاهی پروژه خط 24 اینچ انتقال گاز یزد به بافق  هم با بیان برخی از مشخصات این پروژه در این بازدید گفت : پیشرفت پروژه گاز بافق نسبت به اجرای برخی از پروزه ها در استان های جنوبی رکورد زده است .
وی افزود: پیمانکار و مجریان این پروزه از هیچ تلاشی اینجا فروگذار نمی شود تااین پروزه به سرانجام برسد . از برنامه زمانبندی جلو هستیم در هیچ بخشی از کار ما عقب نیستیم که اگر لوله هم الان برسد ما 6 ماه از برنامه جلوتر هستیم .نگران نفر و جوشکار لوله هم نیستیم چون اکیپ ها مشخص شده و منتظر رسیدن لوله هستیم .
امامی تصریح کرد:  44کیلومترکانل آماده است 65 کیلومتر هم از صفر تسطیح کردیم و  از انتهای خط شروع کردیم برای حفر کانال که چال زنی  برای انفجار کوه در مسیر این پروژه انجام شده است  
وی خاطر نشان کرد:اولویت کار به محض رسید لوله از سمت بافق لوله گذاری شروع خواهد شد.
امامی با بیان برخی از مشکلات اجرای این پروزه یادآور شد: بستگی به شرایط جوی دارد که برای لوله گذاری اقداماتی باید انجام شود از نظر فنی .مشکلا ت باتلاقی بودن کویر بافق در انتهای مسیر که الان در حال مخلوط ریزی است .12کیلومتر باتلاق است که 5 کیلومتر آن ماسه ریزی شده است .

وی گفت : این پروزه 97 کیلومتر است که  12کیلومتر آن باتلاقی است و اصلا خاکبرداری امکان  نداره و عملا در حال شن ریزی هستیم .محدوده مسیر سازی شده از صفر کیلومتر تا کیلومتر 54 مسیر سازی شده است و از صفر تا 40 کیلومتر به صورت تجمعی حفاری کانال داشتیم .و نزدیک به 67 کیلومتر مسیر سازی شده و سه جبهه هم در حال فعالیت هستیم .عبداللهی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۳:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا به همه ي شما بزرگواران به خصوص به پيمانكار دلسوز پروزه اجر دهد.

رنجبر بافقي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۹:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از اطلاع رساني شما متشكرم