اجرای آسفالت شهرک موسوم به ۳/۵ هکتاری

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
دوشنبه - ۲۹ آذر ۱۳۹۵

عملیات اجرایی آسفالت شهرک ۳/۵ هکتاری توسط شهرداری انجام شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری، شهردار بافق مساحت اجرای این پروژه را 6000 مترمربع عنوان کرد و گفت: عملیات اجرای آسفالت این پروژه شامل جمع آوری نخاله ها، زیر سازی و آسفالت بخشی از عملیات ساماندهی شهرک مذکور می باشد که انجام شد.
سید علی نوروززاده افزود: بستر سازی و محوطه سازی فضای سبز و نصب تابلوهای ترافیکی شناسایی معابر از دیگر اقدامات اجرایی شهرداری در این شهرک می باشد که در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.
وی هزینه اجرای این پروژه را یک میلیارد 650 میلیون ریال اعلام کرد و تصریح کرد: این مبلغ از محل بودجه عمرانی شهرداری تامین و پرداخت خواهد شد.
نوروززاده همچنین از شروع ساماندهی شهرک امام حسین(ع) از هفته آتی خبر داد و افزود: جلب رضایتمندی و رفاه حال شهروندان را از مهمترین اهداف اجرای این پروژهها می باشد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
اهالی فرعی 24 خیابان عدالت (منازل مسکن و شهرسازی) این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای نوروززاده
با عرض سلام و احترام
شهردار عزیز ضمن خسته نباشید به شما و همکارانتان از شما تقاضا داریم با توجه به پیگیری های چندین ساله اهالی و همچنین زیر سازی کوچه منازل بنیاد مسکن واقع در انتهای خیابان عدالت دستور فرمایید نسبت به آسفالت این کوچه اقدام نمایند. پیشاپیش از بذل عنایت جنابعالی کمال تشکر را داریم.

ساکنین و معلمین مسکن فرهنگیان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و تشکر از شهردار محترم بخاطر زحمات زیادی که در جهت پیشرفت شهر کشیده اند متاسفانه بالغ بر دوازده سال است که از ساخت شهرک فرهنگیان می گذرد و هنوز این شهرک خاکی می باشد فرهنگیان و ساکنین این شهرک گرد و خاک می خورند ایکاش از هیات مدیره مسکن فرهنگیان و بنیاد مسکن و شهرداری بافق کسی پیدا می شد و به داد این شهرک و فرهنگیان این محله می رسید.

ساکنین شهرک منابع طبیعی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۰۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام وخسته نباشید شهردار دلسوز جناب نوروز زاده
لطفا یک نیم نگاهی هم به شهرک منابع طبیعی از نظر اسفالت کوچه ها وفضای سبز محوطه داشته باشید .چند وقت از زیر سازی کوچه ها می گذرد ولی از اسفالت خبری نیست. همت شما باعث ابادانی شهراست .وساکنین این شهرک دل خوش به همت شمایند

فرهنگی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۱۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای شهردارمحترم…خواهشافکری بحال اسفالت کوچه های شهرک فرهنگیان بکنید…تمام زندگیمان زیزخاک شده..

شهروند خیابان شهدا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای نوروززاده
باعرض سلام و ارادت
در ورودی تمامی خیابانها بنرهایی نصب شده که اقدامات انجام شده را در معرض دید عموم قرار داده اید و تنها خیابانی که در وسط شهر بافق قرار دارد و تردد زیادی در آن صورت میگیرد و هیچ کاری در این سالها جهت اصلاح آن صورت نگرفته است خیابان شهدا میباشد پس خواهشا نام آن را تغییر دهید که این خیابان با نام آن سازگاری ندارد .

فرهنگی و معلم دانش اموزان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۸:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شهردار محترم و مسئلین شهر: معلمین این شهر از جمله معلمین جنابعالیکه زحمات اموزش و پرورش شماها رو کشیدند و شماها نمک پرورده انها هستید در شهرک فرهنگیان دارند گردو خاک می خورند فرض کنید خود شماها قراره یک ماهی در شهرک فرهنگیان زندگی کنیدایا میتوانید؟ بخدا حالا دیگه کوچه های این شهرک را اسفالت کنید حتمآ معلمین شما باید بیایند پیشتون التماس و سر خم کنند .کجا است این حدیث :اگر کسی یک کلمه ای به من بیاموزد مرا بنده خود کرده است.!!!!!!!