همراه با کاروان پیاده بیت الرضای بافق

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
۳ دیدگاه
دوشنبه - ۶ شهریور ۱۳۹۱
شب هفتم کاروان مسیر طریق الرضا (علیه السلام) را با نور ستارگان آسمان و عرشیان زمینی پیمود. مسیری که پیشانی ماه افزای آن سلاله های پاک رسول خدا با شال های سبز و مشکی راهنمای این مسیر بودند که خود گویای نظر با کرامت اهل بیت (علیهم السلام) خصوصاً امام هشتم علی بن موسی (علیه السلام ) در کاروان معنوی است. امشب با تأسی از شهدا و غبار روبی قبور مطهرشان همراه با نوای گرم موذن سکوت شبانگاهی روستای کریم آباد با طنین نفس گرم کاروانیان در هم شکست .
امشب کاروانیان با روح های پاک معنوی خود بر روی پرهای سکوت آرام مسیر گام برداشتند و با سلاح تسبیح و گفتن ذکر، نفسهای باد را به طپش انداختند گویی قلبهای زمین با ذکر زائرین همنوا شده است وستارگان و ماه نیز با سوسوی خود به تحسین سفید پوشان عاشق امام هشتم (علیه السلام) می پرداختند ومی سرودند :
علیٌ مع الحق ،هو الحق مطلق
                       کل اصول دین همین است،حیدر امیر المومنین است
کاروان پیاده امام هشتم (علیه السلام ) شب هفتم در روستای علی آباد سکنی گزید و پس از محفلی اشکی و توسل به اهل بیت (علیهم السلام) که توسط قافله سالار کاروان در مسجد علی آباد برگزار شد عاشقان پیاده استراحت کردند تا فردا در روز هفتم قدم هایشان را با ذکر و معرفت بیشتر بردارند.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
كاظم رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۱:۵۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه
soheil این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۵:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در زمان د یاراحمدی قرار بود در بافق برگزار بشه حالا نمی دونم چرا رفت یزد به درد بخور بود آخه وزیری معاونی یه کسی می اومد.

محمدرضاامیریان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۹:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا به همراهشون