رسانه ها در معرفی و به رخ کشیدن پتانسیل های بافق گامهای بلندتری بردارند

دسته: عمومی
یک دیدگاه
جمعه - ۳ دی ۱۳۹۵

photo_2016-12-23_21-15-41

photo_2016-12-23_21-15-19

سرپرست فرمانداری بافق گفت: بافق از شایستگی های بسیاری در زمینه های مختلف برخوردار است و این وظیفه ما و رسانه ها است تا در راه معرفی و به رخ کشیدن پتانسیل ها گامهای بلندتری برداریم.

محمد زاده رحمانی در جلسه معرفی ظرفیت های شهرستان در کشور که با حضور هاشم تفکری بافقی کارگردان موفق صدا و سیما و به دعوت مجمع هم اندیشی و کارگروه صنعت و معدن شهرستان بافق در سالن کنفرانس شهرداری برگزار شد بر نقش و اثر گذاری نیروی انسانی که یکی از موثرترین ظرفیت ها است تاکید کرد.

وی همچنین با بیان اینکه نیروی ماهر و زبده سرمایه اصلی هر جامعه است گفت: بافق در حال حاضر با فقر نیروی انسانی کارآمد روبرو است و مسئولین باید در راه پرورش نیروی انسانی عزم خود را جزم کنند.

سرپرست فرمانداری بافق افزود: در گذشته اساس هر کار سرمایه، زمین و خودرو بوده ؛ اما بعد از انقلاب صنعتی عنصر نیروی انسانی به عنوان یک ظرفیت اضافه شده است.

رحمانی با اشاره به اینکه نیروی انسانی با خلاقیت و نوآوری می تواند راندمان و بهره وری کار را افزایش دهد تصریح کرد: در تمام زمینه هایی که امروز مطرح می شود اعم از توسعه فرهنگ و گردشگری اگر نیروی انسانی موفق تربیت نشود پیمودن راه دچار مشکل می شود.

photo_2016-12-23_21-14-59

photo_2016-12-23_21-15-13


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
حاجی میرزا اقا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۶:۴۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای زاده رحمانی مردم بافق را با نگاه به اطرافیان مقایسه نکنید وگرنه بافق را هیچ وقت با این عنوان که دارای فقر افراد کار آمد هست خطاب نمی کردید