دلم برای دیده نشدن خوبیهای بافق می سوزد

دسته: عمومی
یک دیدگاه
شنبه - ۴ دی ۱۳۹۵

کارگردان لاک جیغ تا خدا گفت:بافق شهر عقب افتاده و محرومی نیست . دلم برای دیده نشدن خوبیهای بافق می سوزد.

هاشم تفکری بافقی در جلسه ای که به منظور معرفی ظرفیت های بافق در کشور به دعوت مجمع هم اندیشی و کارگروه صنعت ومعدن شهرستان در سالن کنفرانس شهرداری برگزار شد اظهار کرد: بافق شهر عقب افتاده و محرومی نیست بلکه مردمانی بسیار پولدار و با ظرفیت بالا دارد.

وی با بیان اینکه می توان با قدری همت بافق و بافقی را به خودباوری رساند عنوان کرد:پتانسیل بافق آنقدر زیاد است که می شود از معدن خود را جدا کرد و با رونق دیگر صنعت و ظرفیت ها به خودباوری و رسیدن به قله های متعالی اندیشید.

تفکری با اشاره به لهجه شیرین بافقی بیان کرد: گاها دیده می شود زمانی که یک بچه بافقی با فردی از تهران یا دیگر نقاط کشور روبرو می شود حاضر نیست با لهجه خود سخن بگوید و این یک ناخودباوری و ضعف است.

کارگردان موفق صدا و سیما بر توجه بیشتر به نقاط قوت و مثبت شهرستان و معرفی آن به مردمان سایر نقاط کشور تاکید کرد.

وی یادآور شد: اگر امروز هاشم بافقی در جمع شما است فقط و فقط برای این است که دلش برای نادیده شدن خوبیهای بافق سوخته است و عرق بافقی بودن تا حدی است که برای انجام هر کار و هر مستندی که با نظر جمع باشد تمام همت خود را به کار ببند.

کارگردان لاک جیغ تا خدا همچنین متذکر شد: باید استعداد و ظرفیت هنرمندان بافقی شکوفا شود و با فراهم نمودن محیط رشد و بالندگی بچه های بافق را به سمت دیده شدن سوق داد.

وی همچنین بیان کرد: باید دل بخواهد و در قالب حرف نباشد فارغ از جناح بازی و حزب بازی ، یکدل و همراه با هم برای رسیدن به آنچه حق و سزاوار شهرستان است گام برداریم.

تفکری بر خدمت به مردم و پیروی از منش انقلاب و امام (ره) تاکید و عنوان کرد:در هر زمان و هر دولت باید چپی و راستی بودن کنار رود و برای هدفی واحد تلاش و کوشش کرد مثلا وقتی چپی ها رو کار هستند راستی ها به او کمک کنند و برعکس.

کارگردان و تهیه کننده بافقی صدا و سیما، در این جلسه ساخت مستند از محیط زیست شهرستان، معرفی ظرفیت های گردشگری، ساخت برنامه برای کودکان و نوجوانان و فیلمهایی مانند قصه های مجید و …در شهرستان بافق را پیشنهاد داد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۹:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا قوت برادر