اختصاص ۱۹۳ میلیون تومان به منظور تعویض کنتورهای معیوب آب روستایی

دسته: عمومی
یک دیدگاه
شنبه - ۴ دی ۱۳۹۵

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان بافق از تخصیص ۱۹۳ میلیون تومان به منظور تعویض کنتورهای معیوب آب روستایی خبر داد.

جواد فلاح صبح امروز در گفتگو با خبرنگار«بافق فردا» با اشاره به لزوم تعویض ۵۹۳ کنتور خراب آب در روستاهای شهرستان بافق اظهار کرد: با فعالیت های در دست اقدام عملیات اصلاح و استانداردسازی این تعداد کنتور صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه آب آشامیدنی روستای شهرستان بافق از۱۱ حلقه چاه ،۲ رشته قنات و بخشی از خرید آب شهری تامین می شود عنوان کرد: تعویض کنتورهای معیوب در راستای جلوگیری از هدرفت آب در شبکه های آبرسانی و فروش واقعی آب انجام می شود.

رییس اداره آب و فاضلاب روستایی بافق تعداد خطوط انتقال و شبکه های توزیع روستاهای تحت پوشش را ۵۳۰ کیلومتر عنوان کرد و گفت: ۶ هزار و ۴۵۲ مشترک تحت خدمات شرکت در قالب ۷۰ روستا ازخدمات آب و فاضلاب روستایی بهره مند می شوند.

فلاح همچنین ظرفیت مخازن روستاها را ۷ هزار متر مکعب و ظرفیت تولید را۶۰ لیتر بر ثانیه عنوان و تصریح کرد:با توجه به اینکه برخی از روستاها در مناطق مرتفع واقع شده برای تامین آب با مشکلاتی روبرو هستند و تامین آب در اغلب روستاهای دهستان کوشک بصورت پمپاز که هزینه بالایی نیز برای این اداره در بر دارد صورت می گیرد.

وی از منعقد شدن دو قرارداد به مبلغ کلی ۳۵۰ میلیون تومان به منظور اصلاح و بازسازی شبکه های فرسوده خبر داد و خاطر نشان کرد: بازسازی ۱۵ کیلومتر از خطوط انتقال در سال ۹۵ در روستاهای مبارکه، ترب آباد، دشت خون، کوشک، سید آباد، جزستان، بساب، بشکان و… انجام شده است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اول فکری برای کنتورهای معیوب شهر بافق بکنید بعد برید روستاها
بنده ساکن کوی امام رضا فرعی 3 هستم یک سال و اندی هست کنتور آب منزلم خراب هست و شماره نمیندازه و نمنویسی کردم برای تعویض کنتور که هنوز هیچ اقدامی نشده است
هر 2 ماه یکبار قبضی رندوم برام میاد که اصلاً با مقدار مصرف آب خانگیم مطابقت نداره