انتخاب نويسنده بافقي در نخستین دوره جایزه دکتر باستانی پاریزی در‌ کرمان

دسته: اخبار ویژه , عمومی
۸ دیدگاه
شنبه - ۴ دی ۱۳۹۵

photo_2016-12-24_10-29-36

نخستین مراسم نکوداشت مشاهیر و مفاخر اسلامی و ایرانی استان کرما‌ن با طلیعه جایزه دکتر محمد ابراهیم باستانی پاریزی به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان با حضور مفاخری همچون حجت الا‌سلام و المسلمین انصاری معاون حقوقی رئیس جمهوری ‌و سید محمود دعایی، مهندس رزم حسینی استاندار کرمان، دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و جمع کثیری از استادان حوزه‌های ‌فرهنگی و تاریخی در دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد کرمان برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان با اعلام این که آثار ارائه شده برای دریافت جایزه استاد باستانی ‌پاریزی در حوزه‌های تاریخ، ادبیات عامه و فرهنگ عامه و در دو بخش کتاب و پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی مورد بررسی قرار گرفته‌اند، یادآور شد: ۱۲۸ اثر نام‌نویسی و مورد بررسی اولیه قرار گرفت که از این میان ۹۱ اثر برای داوری انتخاب شدند و در نهایت ۲۰ اثر به مرحله پایانی و انتخاب برگزیدگان راه یافتند.

وي افزود: دربخش ادب و فرهنگ عامه از ۵۳ اثر مورد بررسی ۱۸ اثر به مرحله بعدی راه یافت که ۱۰ اثر حایز بیشترین تقدیر بود و از این تعداد 3 اثر شایسته تقدیر شناخته شد.

گفتني است، هیات داوران در بخش فرهنگ و ادب عامه ۳ اثر شایسته تقدیر را اعلام كردند كه اثر اول “اشعار شفاهی حوزه هلیل” تالیف منصور علیمرادی، اثر دوم “از شیر بنگشت تا جون آدمیزاد” اثر عباس ادیبی و اثر سوم مربوط به كتاب “فرهنگ عامه بافق” تاليف محمد علی طالعی بافقی است.

در پایان این مراسم از تمبر یادبود و فراخوان جایزه جهانی باستانی پاریزی رونمایی شده و دکتر آل طه به نمایندگی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان یک لوح یادبود به مهندس حمید باستانی اهدا نمود.

منبع : روابط عمومی فرمانداری بافق

photo_2016-12-24_10-29-33


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۳۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد علی فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
انتخاب آقای طالعی نویسنده کتاب فرهنگ عامه مردم بافق را به ایشان و اهالی شریف وفرهنگ دوست بافق تبریک میگویم

علیرضا فرجامی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای طالعی
انتخاب کتاب ارزشمند “فرهنگ عامه بافق” به عنوان اثر برتر در جشنوار جایزه دکتر باستانی پاریزی را خدمت جنابعالی تبریک می گویم.

عبدالحسین رضائی پور این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۱:۴۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

انتخاب آقای طالعی به عنوان نویسنده برتر در نخستین دوره جایزه دکتر باستانی پاریزی را به جامعه فرهنگی شهرستان تبریک می گویم. بدون شک قلم توانمند آقای طالعی شایسته جوایز بی شماری از این دست می باشد. توفیق روزافزون ایشان را از درگاه الهی مسئلت دارم.
با احترام

هادی شیرازی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۴:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای طالعی کسب عنوان برتر درجشنواره دکتر باستانی پاریزی را که بیانگر همت والای شما در زمینه علم وفرهنگ میباشد،تبریک عرض مینمایم.انشالله به زودی شاهدنشر دیگر آثار شماخواهیم بود.

علی محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۴:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تبریک صمیمانه به آقای طالعی

مجتبی فتاحی بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

استاد ارجمند جناب آقای طالعی تبریک عرض می کنم موفقیت روز افزون حضرتعالی را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم

نقیب الذاکرین بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای طالعی انتخاب کتاب ارزشمند فرهنگ عامه ، موجب مسرت و شادی مردم بافق شد صمیمانه سپاسگزاریم و برای شما آرزوی پیروزی و سربلندی داریم پایدار باشید

طالعی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۹:۲۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سپاس از همه دوستان و همشهریان