بازدید از عملیات اجرایی پروژه های عمرانی سطح شهر بافق

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
شنبه - ۴ دی ۱۳۹۵

شهردار بافق به اتفاق رییس شورای شهر از عملیات اجرایی پروژه های عمرانی سطح شهر بافق بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق، قطعه دوم و چهارم بلوار آیت الله میر غنی زاده، آسفالت بخشی از معابر مسکن مهر و زیر سازی و آسفالت مسیر جنب آموزشگاه شهید رجایی مهمترین پروژه هایی بود که مورد بازدید شهردار و رییس شورای شهر بافق قرار گرفت.
سید علی نوروززاده در حاشیه این بازدید گفت: این پروژه ها در راستای ایجاد راه مواصلاتی، بهبود عبور و مرور مردم و در نهایت رضایت شهروندان اجرایی شده است.
وی تصریح کرد: قطعه دوم و چهارم بلوار آیت الله میر غنی زاده و احداث و آسفالت مسیر های مذکور به مساحت 154 هزار متر مربع با 95 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست.
شهردار بافق با اشاره به اینکه پروژه های عمرانی در دست اجرا از پیشرفت قابل قبول برخوردار است افزود: این پروژه ها با صرف اعتباری بالغ بر227 میلیارد و هفتصد میلیون ریال در ایام ا… دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
نوروززاده خاطرنشان کرد: با تکمیل بلوار آیت الله میر غنی زاده، خودروها و مسافران ورودی محور یزد- بافق که قصد دسترسی به شهرستان های استان کرمان، مجموعه تفرجگاهی آبشار بافق، مجتمع مسکن مهر و رفتن به روستای مبارکه را دارند می توانند از مسیری کوتاه تر، ایمن و بدون بار ترافیکی به مقصد مورد نظر برسند.
شهردار بافق افزود: این بلوار همچنین ارتباط 2 ایستگاه راه آهن بافق – مبارکه و دسترسی به بیمارستان ولیعصر(عج) را تسهیل و تسریع می کند.
وی با بیان اینکه شهرداری بافق با تمام توان فعالیت های عمرانی و خدماتی را در سطح شهر دنبال می کند از همکاری تمامی شهروندان با عوامل و کارکنان شهرداری تقدیر و تشکر کرد.

img_6191


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
اهالی مبارکه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام اقای شهردارواقایان شورااز بابت اسفالت میرغنی زاده کمال تشکر وسپاس راداریم وخسته نباشید

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۲:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعاً این شهردار داره یک تنه با عوامل اجرائیش و کارکنان زحمت کش، کم کاری های شهردارهای قبلی را جبران میکنه
صبحی دیدم که روز پیش گودال نرسیده به میدان ولیعصر روبروی اداره برق با آسفالت پر شده از نکته بین بودن و ریز بینی کارکنانش خیلی خوشم اومد
ولی حتماً باید یه فکر اساسی برای لاین تازه احداث بلوار وحشی بافقی با اون آسفالت داغونش برداشت (حدفاصل بانک ثامن الحجج تا بانک تجارت)

    ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۹:۳۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    ایشالله اون لاین هم بعد ساخت تکه ابتدایی بلوار یکسره روکش آسفالت میشه

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۹:۳۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا پدر مادر نوروزاده را بعد 120 سال بیامرزه که بعد چندین و چند سال کوچه ها هم رنگ آسفالت به خودش دید البته فقط چاله چوله های باقیمانده بر اثر حفاری فاصلاب و گاز پر شدن و خیلی شکیل تر بود کوچه های کوچیک و بن بست یکسره یه لایه روکش انداخته میشد و اینجوری وصله زده نمیشد و کج سلیقگی نمیشد و تو چش نمیومد که اینجوری زار بزنه