تخصیص ۳ میلیارد تومان اعتبار صندوق توسعه ملی به مجتمع آبرسانی شهرستان بافق

دسته: عمومی
یک دیدگاه
سه شنبه - ۷ دی ۱۳۹۵

رییس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان بافق گفت: ۳ میلیارد تومان از اعتبارات صندوق توسعه ملی برای اجرای مجتمع آبرسانی شهرستان بافق اختصاص یافته است.

جواد فلاح با اعلام این خبر اظهار کرد: این مجتمع ها شامل کوشک، جزستان ،شیطور، خوسف و مبارکه است.

وی با بیان اینکه با انجام این کار بخشی از مشکل کمبود آب روستاهای شهرستان مرتفع می گردد عنوان کرد: انتظار می رود ۴هزار و سیصد نفر از ساکنان روستاها از مزایای این طرح بهره مند شوند.

رییس اداره آب و فاضلاب روستایی بافق همچنین تخصیص اعتبارات مجتمع روستای مبارکه را در حال حاضر ۲ میلیارد تومان عنوان و تصریح کرد: این مجتمع شامل روستاهای حاجی آباد،صدرآباد، فاضلیه، رضائیه، نخل کاران، عباس آباد و فیروزآباد است و عملیات ساخت مخزن، اجرای خط انتقال و بازسازی شبکه های فرسوده در این روستاها انجام می شود.

وی از بهره برداری پروژه مبارکه در اردیبهشت ۹۶ خبر داد و افزود: برای اتمام این طرح ۸ میلیارد تومان نیاز است و با توجه به اینکه اعتبار از محل اعتبارات ملی تامین می شود در سال آینده مابقی آن در موافقت نامه ها لحاظ می گردد.

فلاح با اشاره به تخصیص اعتبار ۱ میلیارد تومان روستاهای شیطور و جزستان یادآور شد:عملیات اجرایی این پروژٰه در حال حاضر اجرای ۸ کیلومتر خط انتقال و ساخت دو ایستگاه پمپاز است که در پایان سال ۹۵ به بهره برداری می رسد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۹:۳۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا قوت برادر