شروع ساماندهی شهرک امام حسین (ع)

دسته: عمومی
۵ دیدگاه
یکشنبه - ۱۲ دی ۱۳۹۵

عملیات اجرایی ساماندهی شهرک امام حسین (ع) توسط شهرداری در حال انجام است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری، شهردار بافق مساحت اجرای این پروژه را بیش از 22۰۰۰ مترمربع عنوان کرد و گفت: جمع آوری نخاله ها، زیر سازی و آسفالت، بخشی از عملیات ساماندهی شهرک مذکور می باشد که در حال انجام است.
سید علی نوروززاده افزود: بستر سازی و محوطه سازی فضای سبز ، نصب تابلوهای ترافیکی و شناسایی معابر از دیگر اقدامات اجرایی شهرداری در این شهرک می باشد که در تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
وی هزینه اجرای این پروژه را پنج میلیارد و 600 میلیون ریال اعلام کرد و تصریح کرد: این مبلغ از محل بودجه عمرانی شهرداری تامین و پرداخت خواهد شد.
نوروززاده تصریح کرد: جلب رضایتمندی و رفاه حال شهروندان از مهمترین اهداف اجرای این پروژه می باشد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
همشهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سید بزرگوار خداخیرتون بده . چندساله که دربدر وگرفتاریم . نصب تابلو برای کوچه ها خیلی ضروریه چون آژانسی ها سخته شونه و تو کوچه دنبال بچه هامون برای مدرسه نمیان . یه آژآنس هم میگه چون اسفالت نیست پول بیشتر باید بدین چون ماشینشون خراب میشه .خب حق هم دارن . درهرصورت ممنون وبزرگواری میکنین زودتر شهرک سروسامون بگیره . خداقوت به همکارانتون

.... این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در انتظار فضای سبز

با سلام کاش آقای شهردار فکری بحال مسکن مهر هم میکردن چند وقته پیگیری می کنیم اما امروز فردا هست. فضاهای این منطقه مسلما در روحیه ساکنین تاثیر گذار خواهد بود. الان که باعث شرمساری است‌ .چه کنیم که پول هم برای تمام موارد پرداخت شد اما به ناکجاباد رفت. اقای شهردار عزیز مسکن مهر را هم دریابید‌ گرچه شهردار ان سابق معتقد بودند هییت مدیره کم کاری کرده ولی مردم گناهی ندارند.

فرهنگی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۲:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای شهردار سلام شهرکی بنام شهرک فرهنگیان با کوچه های خاکی در شهر است بالغ بر دوازده سال است که کوچه های ان خاکی می باشدو ساکنین و فرهنگیان شهر که روزگاری جهت پیشرفت شهر گرد وخاک گچ می خوردند هم اینک خاک کوچه ها را می خورند؟؟؟؟؟؟؟

حسینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۹:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا خیرتون بده زودتر این پاتوق روبروی انقلاب 63 جمع کنید آسایش از ما گرفتن

سلام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سه سال از این خبر گذشته ولی شهرک هم چنان مشکل داره.هنوز ورودی اول خاکیه