نارضایتی مردم بافق از تعطیلی شیفت شب داروخانه بیمارستان ولیعصر

دسته: عمومی
۱۰ دیدگاه
یکشنبه - ۱۲ دی ۱۳۹۵

در پی نارضایتی مردم از تعطیلی داروخانه دکتر خباز واقعدر بیمارستان ولیعصر(عج) بافق تماس های مکرری از سوی همشهریان به خبرنگار «بافق فردا» واصل شد.

مردم در رابطه با اینکه شب ها مجبورند برای تهیه دارو مسافتی را طی کنند ابراز گلایه و شکایت نمودند.

آنان معتقدند یک بیمارستان مجهز می بایست برای رفاه حال مردم تدابیری بیندیشد و بتواند داروخانه ای شبانه روزی برای خود احداث کند.

به همین منظور خبرنگار«بافق فردا» صبح امروز به سراغ رییس بیمارستان ولیعصر(عج) رفت و علت تعطیلی این داروخانه را در چند شب اخیر جویا شد.

دکتر افشاری در این رابطه گفت: داروخانه ها تحت نظارت شبکه بهداشت و درمان شهرستان می باشند داروخانه های سطح شهر طبق برنامه شیفت بندی موظف هستند به منظور خدمات دهی به مردم باز باشند.

وی افزود:به چه شکل برنامه ریزی می شود و چگونه باید از شبکه بهداشت سوال شود اما از نظر بیمارستان منطقی است که زمانی که بیمار به بیمارستان مراجعه می کند داروخانه ای برای رفاه حال آنان وجود داشته باشد.

رییس بیمارستان ولیعصر(عج) ادامه داد: در جریان جزییات تصمیم شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیستم و شاید براساس ملاحضات و دلایل خاص شیفت بندی انجام می شود.

افشاری در پاسخ به اینکه چه فعالیت و پیگیری در ارتباط با تعطیلی داروخانه از سوی جنابعالی صورت گرفته است تصریح کرد:رایزنی با مسئولین شبکه انجام می شود و معتقدند داروخانه از دسترس بیماران مرکز شهر دور است و برای تهیه برخی از داروها می بایست مسافتی را تا بیمارستان طی کنند.

وی خاطر نشان کرد:به نظر من اولویت با بیماران اورژانسی و بدحال بیمارستان است.

رییس بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) در پاسخ به این سوال که به نظر شما کثرت جمعیت در کدام سمت شهر بیشتر است گفت: بیمارستان مرکزیت دارد و تمام مردم می توانند تحت پوشش درمانی قرار گیرند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
مهدی عسکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

لطفا ورودی داروخانه دکتر خباز را هم به شکلی بازسازی کنید که در هنگام خروج خطری برای مشتریان داروخانه نداشته باشد. نمای سفالی ورودی به اندازه ای پایین هست که در هنگام خروج خطر برخورد سر با نما وجود دارد که واقعا خطرناکه و به گفته کارکنان این داروخانه تاکنون موارد متعددی از برخورد سر مشتریها با خروجی اتفاق افتاده. حقوق مصرف کننده این نیست که بیاد داخل داروخانه و دچار صدمه بشه.

پیر تجربه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱:۴۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کجای کاری پدر جان مگه نمیدانی بافق تافته جدابافته شده همه اموراتش براساس هردم بیل اجرا میگردد.
پدرجان نگاهی به اوضاع احوال شهرت بینداز.مغازه های طرح بلوار وحشی هروخ دلشون بخواد خالی میکنن چون قانونی نیس جلوی بیقانونی رو بگیره.دراوخانه که بحث امروزه کارتل بزرگ شهر اجازه تک روی به اونا نمیده و والا کدام بیمارستان در کدام دورافتاده ترین آبادی سراغ دارید که بیمار دنبال داروی خود اینور و انور شهر ویلون و سرگردون باشه؟
اینجا بافقه عمو جون هرکی هرکار دلش بخواد میکنه.
از مشکلات پارک آبشار بگیر تا داروخانه و نانوایی و وو وو

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۲:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مشتریهای تو شهر کم شده مجبورشون کردند ببندند

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۴:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کاشکی شیفت شب هم درست بشه تابعضی ازداروخانه های سطح شهرکمترجولان بدهند. توحساب وکتاب و وجود کارشناس وتکنسین نسخه پیچی که درصدی راهم زیرنسخه اضاف کرده وازوجودفیزیکیشان خبری نیست وازمشنری می گیرندلنگ می زنند

بیمار مبارکه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۸:۵۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ما چه گناهی داریم برای یه شربت سرفه باید 5کیلومتر با تاکسی برگردیم بابا اینقدر نخوان سود کنن مبارکه آهنشهر 4000نفر جمعیت داره به فکر اونا باشید

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفانه بعضی ازداروخانه به حق خودشون قانع نیستن وفقط به منافع خودشون فکر می کنن واصلابه فکر مردم نیستن که برای تهیه نسخه وتزریق آمپول مبجورن درشب سرما باموتورسیکلت به سطح شهر بروند ومجددا دوباره به بیمارستان برگردند وجالب اینکه بعضی ازداروخانه ها شبها درب آن را می بندن وبرای بیدارکردن مسول شب باید مدتی درب داروخانه بایستیم وبعد وقتی در راباز می کند باتندی برخورد می کنن ومی گویند می خواستید این وقت شب مریض نشوید

متاسفانه ازماست که برماست

وهیچ کس پی گیر این مسایل نمی باشد

سجاد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام .چرا در سطح شهر بافق یک دارو خانه باز باشد ؟؟؟؟؟؟؟یعنی یک دارو خانه جوابگوی 50هزار نفر هست ؟؟؟؟به نظر من اولویت با بیماران اورژانسی بیمارستان باید باشد .وقتی کسی به بیمارستان مراجه میکند برای تهیه دارو این همه راه باید برگرده نزدیک امام زاده واسه ی سوزن که بیمارستان نداره باز واسه تزریق باید برگرده بیمارستان .ویکی دیگه مشکلات در رابطه با شیفت شبانه دارو خانه ها میباشد که باید اطلاع رسانی شود.

بیمار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۹:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفانه به یکی ازداروخانه هارفتم ودرنسخه ام هزینه نسخه پیچی حساب شدکه ازمسول ان سوال کردم که الان دکترندارید که این هزینه راازمن می گیریدبدون اعتنا گفت به من گفتن چه دکترباشد یا نباشد باید این هزینه رابگیرید
واقعا حرام خواری تا کجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    تازه قیمت فروش داروها و محصولاتشون را همون قیمت مصرف کننده که بر روی کالا درج شده را محاسبه می کنند در صورتی که طبق فاکتور خریدشون و درصد سود قانونی قیمت فروششون خیلی کمتر از اون قیمت مصرف کننده میشه
    اداره صنعت، معدن و اتاق اصناف لطفاً جوابگو باشید و همیشه دندون تیز نکنید واسه مجری نمایشگاه و قراردادهای میلیونیش

مهدیار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
ما برای یه آمپول زدن باید نصف شب اول بریم بیمارستان تا نسخه بنویسن بعد کل خیابان های بافق را بگردیم تا ببینیم کدوم باز هست اگه تازه مسعول داروخانه خواب نباشه نسخه بهمون بده بعد دوباره برگردیم بیمارستان آمپول بزنیم.خود مسئولین هیچ وقت مریض نمیشن؟؟؟؟
باید یه فکری بکن