راه اندازی پروژه گندله سه چاهون در سال۹۷ یا 98؟؟؟

دسته: عمومی
یک دیدگاه
دوشنبه - ۲۰ دی ۱۳۹۵

429724333_35050_14851845382078065563

مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق سال 97 و نشریه آهن سال 98 را برای بهره برداری از گندله سه چاهون اعلام می کند!!

به این نظرتان تفاوت یکساله بخاطر چیست؟
مجری طرح گندله سازی سه چاهون:با تاکید مدیریت شرکت بر روند پروژه 32 درصدی سعی برآن است که این طرح تا نیمه دوم سال 97 به بهره برداری برسد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ بهروز شفیع در جلسه گزارش عملکرد شرکت سنگ آهن با بیان اینکه کارخانه گندله سه چاهون با روش ألیس چالمرز در حال احداث است گفت: این گندله با ظرفیت ۵ میلیون تن بزرگترین کارخانه گندله سازی ایران است.

مجری طرح گندله سه چاهون اظهار داشت: پیشرفت پروژه ۳۲ درصد است و تا پایان نیمه اول یا اوایل نیمه دوم سال ۱۳۹۷ به بهره برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه با سعی و تلاش تمام دوستان و همکاران این کار از سال ۹۳آغاز شده است افزود: پیشرفت این پروژه همواره در کنارصفا و صمیمیت تمامی کارکنان این طرح عظیم می باشد.

بهروز شفیع شهرستان بافق را مثال زدنی دانست و یادآور شد: همکاران درکنار یکدیگر و بدور از فراجناحی و در جهت کمال گرایی کارها را پیش برده اند.

وی همچنین از اصلاح خطوط و بهینه سازی کیفیت طرح های توسعه خبر داد و تصریح کرد: مطمئنا در سایه چنین طرح هایی درآمد شرکت سنگ آهن نیز روند رو به رشد خواهد داشت و امیدواریم با یاری مسئولان استان و شهرستان شاهد پیشرفت و توسعه طرح های صنایع جوار معدنی بیشتری در شهرستان باشیم.

مجری طرح پروژه گندله سه چاهون از حمایت و تلاشهای شبانه روزی مدیرعامل شرکت تقدیر و خاطر نشان کرد: ذکاوت، شجاعت و قدرت تصمیم گیری خارق العاده مهندس عسکری باعث رونق طرح ها می شود.

شفیع ادامه داد: کار گندله با کیفیتی عالی و قرارداد با شرکت””Kobe Steelکه شرکتی صاحب تکنولوژی مدرن و قوی است در حال انجام می باشد.

وی اظهار داشت: شرکت های بزرگ دنیا از جمله «ThyssenKrupp»، «FLSmidth» راغب هستند با شرکت سنگ آهن مرکزی ایران همکاری کنند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
كارگر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از مسئولين در خواست پيگيري حقوق معوق شركت مانا و پيمانكاريها در پروژه كندله سازي رادارم (پنج ماه حقوق معوق)