هاشمی رفسنجانی هیچ زمانی امام و رهبری را تنها نگذاشت

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۰ دی ۱۳۹۵

 

نماینده مردم بافق در مجلس با اشاره به اینکه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از شخصیت‌های مورد اعتماد و موثر انقلاب بود، گفت: مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی نماد وحدت سیاسی – اجتماعی ایران باشد.

محمدرضا صباغیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یزد با تسلیت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی اظهار داشت: با توجه به نقش موثر  آیت الله هاشمی رفسنجانی در بزنگاه‌های سخت و آینده ساز کشور شاید بتوان گفت وی یکی از شخصیت های موثر و مورد اعتماد امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در شرایط سخت انقلاب بود.

نماینده مردم شهرستان‌های ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی افزود: نگاه به زندگی سراسر مبارزه و مجاهده ایشان در راه اسلام و تعالی نظام مقدس اسلامی  به همه درس تحمل و استقامت را در هر شرایطی برای رسیدن به هدف نشان می‌دهد.

وی هاشمی رفسنجانی را یکی از  افراد با هوش و نابغه در جریان‌های سیاسی دانست و ادامه داد: وی علاوه بر این که دیدگاه‌های خود را مطرح و دنبال می‌کرد هیچ‌گاه امام و رهبری و انقلاب را تنها نگذاشت  و پیام تسلیت مقام معظم رهبری گویای همین مطلب است.

نماینده مردم شهرستان‌های ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هاشمی یک رجل سیاسی مورد وثوق اکثر احزاب و جریانات سیاسی در کشور بود اظهار امیدواری کرد مراسم با شکوه تشییع وی نمادی از وحدت سیاسی_اجتماعی ایران باشد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۰
برچسب ها: