وظیفه شورای اسلامی دفاع از منابع درآمدی شهر است/ قطعا در دوره بعدی شورا شرکت نمی کنم

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
سه شنبه - ۲۱ دی ۱۳۹۵

رییس سابق شورای اسلامی شهر بافق از عدم حضورش در انتخابات بعدی شورای اسلامی خبر داد.

حسن تشکری در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان بافق با بیان اینکه قطعا در دوره بعدی شورای اسلامی شرکت نمی کنم گفت: اعتقاد شخصی بنده بر این است که فرد یکسری توانایی دارد که بر اثر آن دارای ایده های کارآمد و مختلف است.

وی افزود: ۴ سال فرصت مناسبی برای ارائه ایده ها هست و باید برای مطرح شدن ایده های جدید فرصت در اختیار دیگران قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه افراد با توانایی و نظرات جدید می توانند در راه پیشرفت شهر گام بردارند اظهار کرد: از وضعیت شورای کنونی رضایت دارم و آنان را همراه و همدل می بینم.

تشکری در پاسخ به اینکه چنانچه شرایط برای ورود جنابعالی به دوره بعد شورا مهیا شود آیا باز هم برای پیگیری مطالبات مردمی همان شیوه را پیش خواهید گرفت تصریح کرد: زمانی که از بازداشت آمدم در میدان ورودی شهرگفتم اگر مردم بخواهند همان روش را ادامه می دهم با کسی هم تعارف ندارم و اگر در طی این چند وقت سکوت کردم فقط و فقط به خاطر شرایط شورا و حفظ اتحاد بوده است.

وی همچنین با اشاره به پیگیری های شورای اسلامی در رابطه با پایداری کارگروه مطالبات مردمی و کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی یادآور شد: افرادی که پایین صورتجلسه را امضا کرده اند در برابر مفاد آن مسئولیت دارند.

عضو شورای اسلامی شهر بافق ادامه داد: فرماندار به عنوان نماینده استاندار و مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی به عنوان نماینده صندوق بازنشستگی می بایست از روند توسعه طرح ها گزارش دهند اما عملا آنچه مشاهد می شود این است که شورای اسلامی فراتر از وظایف خود عمل کرده و برای حفظ منابع مالی و درآمدی تمام تلاش خود را به کار بسته است.

تشکری در ادامه علت ورود خود و شورای اسلامی را به مسئله خصوصی سازی شرکت سنگ آهن مرکزی از وظایف شورا دانست و تصریح کرد: این شرکت در محدوده شهری بافق است و به نوعی درآمد شهرداری را تضمین می کند نظارت بر حسن سرمایه و دارایی های اموال منقول و غیر منقول شهر بر عهده شورا است.

رییس سابق شورای اسلامی شهر بافق در پاسخ به این سوال که چرا در جلسه پرسش و پاسخ در زمان فرماندار سابق حضور نداشتید گفت: طلائی مقدم از من، امیرزاده، صباغیان و عباسی به عنوان رییس شورای تامین شکایت کرد و درخواست برخورد قضایی را نمود اما بعدها گفت که از کسی شکایت نکرده است و این دروغ وی باعث شد تا در کنار فرد دروغگو قرار نگیرم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
فتاحی قلعه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۶:۵۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مهندس حسن تشکری قضیه اوردن همین …. و مدیرعامل شدن…. و دفتر رهبری و اقای … یادمان نرفته…

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۸:۳۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

“تا در کنار یک فرد دروغگو قرار نگیرم” این یک اهانت است

حاجی نوروز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۸:۵۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حیفه شماست حسن آقابه قرآن بیاییددوباره شرکت کنیدوگرنه من هم شرکت نمیکنم آخه بنده خدادوتاکارمفیداین شوراراشمانام ببر

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۹:۱۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا از اقای تشکری سوال کردی ،ازبقیه هم سوال کن ببین چی جواب میدن.

هم شهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آخرش حسن اقا به کوری چشم حسودا مدیرعامل میشه

برزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵ - ۶:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر حسن تشکری ها که مردانه در راه حفظ منافع بافق مایه گذاشتند. تاریخ بافق این رشادت و دلیری را از یاد نخواهد برد. ما همگی وظیفه داریم در راه صیانت از منافع ملی بافق تا پای جان مقاومت کنیم. موضوع دی نوزده و تعیین خطوط مرزی و مسئله 15 درصد سهم بافق از معادن شرکت سنگ آهن نباید فراموش بشود. فرماندار دولت و تدبیر رگ غیرت بجباند و در کنار مردم باشد همانطور که کارگران بازداشتی و تشکری ها و کارگران ها و ایرانی ها و صبری ها و خواجه زاده ها و کمالی ها و دهستانی ها مردانه ایستادند.