لزوم اختصاص ۱۵ درصد از سهام شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به منظور جبران عقب ماندگی های شهرستان

دسته: عمومی
۷ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۲ دی ۱۳۹۵

سخنگوی شورای اسلامی شهر بافق گفت: یکی از بندها و مفاد صورتجلسه ۹/۶/۹۳ اختصاص ۱۵ درصد از سهام شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به منظور جبران عقب ماندگی های شهرستان در چندین ساله گذشته است.

محمد عباسی با بیان اینکه پیگیری های متعددی در این زمینه صورت گرفته است اظهار کرد: در جلسه ای با حضور «پوری حسینی» معاون وزیر اقتصاد که وی نیز پس از بحث و بررسی واگذاری ۱۵ درصد از سهام را بنام شهرداری بافق که یک نهاد عمومی و غیردولتی است بلامانع دانست
و نیز در طی نشستی که قبلا با «فیروزآبادی» معاون وزیر رفاه به اتفاق نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، مسئولین صندوق بازنشستگی و همچنین مسئولین شرکت سنگ داشتیم وی نیز در زمینه واگذاری سهام مذبور قول مساعدت داد.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به نشستی که هفته پیش نیز با «کلانتری» معاون دیگر وزیر رفاه انجام شد، خوشبختانه وی نیز با توجه به شناخت کاملی که از محرومیت های بافق داشت، تاکید نمود که در این زمینه با نظر مثبت با شخص وزیر مذاکره و پیگیری خواهد نمود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر بافق ابراز امیدواری کرد تا با همیاری و همکاری مسئولین کشوری و استاندار یزد این خواسته ی بحق مردم بافق تحقق یابد، شاید گوشه ای از عقب ماندگی های شهر جبران گردد.

عباسی همچنین در ادامه در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا فرا خوانده شدن تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر بافق به اداره اطلاعات صحت دارد بیان کرد: لازم است بدون پرده صحبت کنم این موضوع صحت دارد و تاکنون اداره اطلاعات بیشترین همکاری را با شورای اسلامی شهر در زمینه پیشرفت و توسعه صنایع جوار معدنی انجام داده است.

وی ضمن تقدیر از اداره اطلاعات بافق عنوان کرد: شورا به منظور یکسری موارد که مربوط به پیگیریهای شورای اسلامی شهر و شهرستان درباره ابهام خطوط مرزی با اردکان و معدن دی 19، در راستای وظایف و بندهای قانونی شورای اسلامی می باشد به این اداره فرا خوانده شده است و از نظر ما این مورد مشکلی نداشته و قطعا در حوزه وظایف قانونی این عزیزان می باشد که موارد مورد ابهام به طور کامل و شفاف تبیین گردیده است.

سخنگوی شورای اسلامی همچنین ضمن تقدیر و تشکر از مساعدت های استاندار در پاسخ به اینکه موضوع دی ۱۹ به کجا رسیده است و چرا استاندار نامه وزارت کشور را تکذیب نموده است عنوان کرد: استاندار انسانی شریف، پیگیر و مردمی می باشد نامه نگاری شورای اسلامی با معاون سیاسی استانداری انجام شده و به احتمال زیاد استاندار در این زمینه اطلاعی نداشته است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۹:۱۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چی فکر کردی ،
ما گوشمان دراز نیست ،به احتمال زیاد استاندار اطلاعی نداشته است یعنی چه،
به قول امام رحمه الله که میفرمود برای رضای خدا کار کنید و کار به نداشته باشید که دیگران چه میگویند
اقای عباسی ،چرا میترسی حرف حق بزنی ،میخواهی همه را داشته باشی ،فکر میکنی ما … هستیم

محمد رضا برزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای بافقی بنده بعنوان شهروند بافق افتخار می کنم شورایی پر جنب و جوش و فعال داریم و یقینا مردم همه چیز را می فهمند و لمس می کنند و به موقع جواب می دهند در جای مناسب.

امیر تفکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

برادران عزیز استاندار اردکانیه و کسانی که این کارهها را کردند نیز اردکانیه. چه توقعی از یک اردکانی دارید.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای محمد رضا برزگری
تو این شورا به جز دو سه نفر بقیه سیاهی لشکر هم نیستند چه برسه به پرجنب و جوش و فعال.

گمنام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فرا خوانی به اداره…. احتمالا به خاطر فشار بر شورا می باشد و جنبه سیاسی دارد.

فتوحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ایا کسانی که در گذشته بر مسند قدرت بوده اند پاسخگوی ظلمهایی که در حق مردم بافق و بهاباد انجام داده اند یا کتکی که مردم بهاباد به خاطر ان از یگان ویژه به خاطر غصب چادرملو خورده اند را کسی پاسخگو خواهد بود یا اون اقایان به اداره اطلاعات فرا خوانده می شوند یا….

به این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

همه چی آرومه
البته به قول …