رییس هیات تنیس روی میز بافق معرفی شد

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
یکشنبه - ۲۶ دی ۱۳۹۵

photo_2017-01-15_10-07-26

photo_2017-01-15_10-07-26

رئیس کمیسیون معاملات شرکت سنگ آهن مرکزی به عنوان رئیس هیات تنیس روی میز شهرستان بافق معرفی گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق ، طی حکمی از طرف عباس یزدانی رئیس هیات تنیس روی میز استان یزد رحمن مظفری نژاد به عنوان رئیس هیات تنیس روی میز شهرستان بافق معرفی گردید.

در همین راستا امروز شنبه 25 دیماه 1395 مراسم معارفه وی همراه با تودیع هادی شیرازی و با حضور رضا نارگانی رئیس اداره ورزش و جوانان بافق برگزارشد.

در آغاز این مراسم عباس یزدانی رئیس هیات تنیس روی میز استان یزد ضمن ارائه گزارشی از وضعیت تنیس روی میز در استان و شهرستان گفت :فعالیتهای خوبی در گذشته توسط هیات تنیس روی میز بافق انجام شده و فعالیت بانوان در این شهرستان نشان از برنامه ریزی و تمرینات منظم است ولی توقع مردم و جامعه ورزش از رشته تنیس روی میز بیش از این است .

یزدانی با تاکید بر اینکه این رشته ورزشی می تواند در بخش همگانی فعال تر شود افزود : مدیریت خوب جناب آقای مهندس مظفری نژاد در کنار تجربیات پیشکسوتان این رشته ورزشی نوید بخش آینده ای روشن برای این رشته ورزشی در شهرستان بافق است.

رئیس هیات تنیس روی میز استان یزد با تاکید بر استفاده از تمام ظرفیتهای موجود شهرستان گفت : هادی شبرازی به عنوان یک فرد باتجربه و پیشکسوت در کنار هیات تنیس روی میز بافق به فعالیت خود ادامه خواهد داد و امیدوارم با پیگیری و بهره برداری از همه ظرفیتها شاهد ارتقاء بیشتر تنیس روی میز باشیم.

رییس اداره ورزش و جوانان نیز در پایان ضمن قدردانی از زحمات چندین ساله هادی شیرازی در هیات تنیس روی میز شهرستان و تشکر از حضور مهندس مظفری نژاد افزود: ورزش تنیس روی میز یکی از رشته‌های پرطرفدار ورزشی است و حتی در بسیاری از منازل به این ورزش پرداخته می شود لذا باید به عنوان یک فرصت مورد توجه قرار گرفته و از آن استفاده شود.

نارگانی ادامه داد: اگر سه عنصر ورزشکار ، مربی و زیرساخت‌ها در برنامه ها به خوبی دیده شودو برای آن برنامه ریزی شود موفقیت‌های بسیاری را به دنبال خواهد داشت.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۲:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به به
خوب به هم نون قرض می دن …

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۷:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فقط میتونم بگم واقعا که …

ساحل@ این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۸:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با درود و عرض تبریک فراوان خدمت جناب مهندس مظفری@انشاا… این مرد بزرگ و همیشه موفق که وجودش نعمت و سرمایه ای بزرگ چه برای شرکت سنگ آهن چه برای شهر بافق می باشد در این پست هم موفق و پیروز باشد انشاا…تعالی