برگزاری آئین تسلیت و تجلیل  از خانواده مرحومه سمیه تفکری

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۵ بهمن ۱۳۹۵

با حضور مسئولین ناحیه مقاومت بسیج بافق و مسئول بنیاد شهید شهرستان آئین عرض تسلیت و تجلیل از خانواده مرحومه سمیه تفکری انجام شد.

به گزارش خبرنگار ناحیه مقاومت بسیج بافق ، آئین تسلیت و تجلیل از خانواده مرحومه سمیه تفکری پرستار دلسوز بیمارستان ولی عصر (عج) بافق ، که با اهدای عضو خود حیات تازه ای به بیماران محتاج بخشید انجام شد.

در این آئین که با حضور مسئولین ناحیه مقاومت بسیج بافق و مسئول بنیاد شهید شهرستان برگزار شد از شهیدان این خانواده احمد و محمود تفکری ، مرتضی زینلی و شهید حسن کماندار نیز تجلیل شد.

حجت الاسلام دهستانی مسئول نمایندگی ناحیه مقاومت بسیج بافق ، ضمن عرض تسلیت اظهار داشت: مقام این پرستار دلسوز مقام ارزنده و بزرگی بود ، این مقام منتسب به حضرت زینب (س) می باشد.

در ادامه دهسانی ایثار و گذشت این خانواده را ستودنی دانست و از ایشان تقدیر و تشکر کرد.

دهقانزاده مسئول بنیاد شهید شهرستان بافق با بیان خاطره ای از مسئولیت پذیری و دلسوزی این پرستار  گفت: خانم تفکری با جان و دل به بیماران خدمت میکرد و غم از دست دادن ایشان مصیبت بزرگی بود.

محمد رضا تفکری پدر مرحومه سمیه تفکری در پایان گفت: دخترم با حس مسئولیت و رسیدگی به بیماران افتخار بزرگی برای ما بود و همانگونه که گفته شد غم از دست دادن دخترم بسیار سخت است.

IMG_3148

IMG_3137

IMG_3139

IMG_3143


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۱۷
برچسب ها: