سازماندهی بیش از 1000 ورزشکار در دیماه 1395

دسته: عمومی
یک دیدگاه
پنج شنبه - ۷ بهمن ۱۳۹۵

سرپرست اداره ورزش و جوانان بافق گفت: آمار بیمه شدگان شهرستان بافق در 10 ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه خود در سال 94 رشد 16 درصدی داشته است.

رضا نارگانی افزود: خوشبختانه این آمار بیانگر فعالیت های صورت گرفته در جذب جوانان و نوجوانان به ورزش است
وی گفت: این آمار در10 ماه نخست سال گذشته 3 هزار 246 نفر بیمه شده بوده است که امسال این تعداد به 3هزار و 770 ورزشکار افزایش یافته است.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق با اشاره به آمار ورزشکاران بیمه شده شهرستان ها گفت: شهرستان بافق در دیماه امسال موفق شد بیش از 1000 ورزشکار را سازماندهی نماید و جایگاه خود را بعد از مرکز استان به رتبه دوم ارتقا دهد .

وی تصریح کرد: مدیران باشگاه های ورزشی و روسای هیات های ورزشی باید با دقت و نظارت بیشتری به موضوع بیمه ورزشکاران توجه داشته باشند.

نارگانی افزود: تنوع خدمات بیمه ورزشی به ورزشکاران رشته‌های مختلف می‌تواند به افزایش تعداد بیمه شدگان ورزشی کمک کند تا هم آمار دقیق‌تری از ورزشکاران به دست آید و هم به تعداد ورزشکاران افزوده شود و همچنین سطح سلامت آنها ارتقا یابد.

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن که تعامل خوبی با اداره ورزش و جوانان در خصوص بیمه ورزشکاران این باشگاه برقرار نموده است گفت: باید به گونه‌ای برنامه ریزی شود که جوانان به حداقل یک رشته ورزشی علاقمند شده و آن را به صورت حرفه‌ای دنبال کنند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد باقر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۵:۱۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام شهرام جان كارت درسته موفق باشيد