روزی دو مرتبه وضعیت جاده بافق – یزد پیگیری می شود/ قول ما پابرجاست

دسته: اخبار ویژه , عمومی
یک دیدگاه
دوشنبه - ۱۱ بهمن ۱۳۹۵

مدیر کل راه و شهرسازی استان یزد در حاشیه نشست امروز خود با سرپرست فرمانداری بافق و دیگر مسئولین در پاسخ به اینکه آیا قول شما در رابطه با اتمام محور بافق – یزد تا پایان سال برقرار است گفت: قولمان پابرجاست و به نوعی باید مسائل جوی، بارندگی، برف و سردی هوا به ما کمک کند.

محمد رضا نقصان محمدی با اشاره به اینکه پیگیری وضعیت جاده بافق – یزد روزانه صورت می گیرد اظهار داشت: اطمینان خاطر می دهم که نه تنها روزانه بلکه روزی دو مرتبه به لحاظ وظیفه قانونی و احساسی که نسبت به مردم بافق دارم کار پیگیری شود.

وی اتمام این محور را یکی ازمهمترین پروژه های استان عنوان و یادآور شد: نیاز نیست در مصاحبه جواب دهیم رجوع به بزرگراه خودش پاسخ دهنده فعالیت ها است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان با بیان اینکه آسفالت ۱۵ کیلومتر از جاده به اتمام رسیده است تصریح کرد: خط کشی در حال انجام و در در چند روز آینده زیر بار ترافیکی می رود.

نقصان محمدی افزود: به موازات آن جبهه جدید از سمت یزد به بافق که تقریبا بخش صخره ای است باز شده و عملیات خاکریزی و پر کردن پشت پل ها در حال انجام و ماشین آلات نیز مستقر هستند.

وی همچنین با اشاره به بخش مسطح جاده خاطر نشان کرد:عملیات تثبیت این قسمت نیز در حال انجام است و کار در سه جبهه ادامه دارد تا به نتیجه برسد و باعث خیر و برکت برای مردم بافق شود.

این مقام مسئول از منعقد شدن قرارداد پیمانکار پل رودخانه شور نیز خبر داد و بیان کرد:پیمانکار این پل نیز بزودی در محل پروژه حاضر می گردد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان در بخشی دیگر از سخنان خود در پاسخ به اینکه چرا ۴۳ کیلومتر جاده چوپانان با حضور وزیر افتتاح می شود و این جاده با توجه به حجم ترافیکی آن همچنان در انتظار اتمام است گفت: مقایسه کردن اصلا کار خوبی نیست آن جاده زمانی با امکاناتی که داشته شروع و به پایان رسیده است.

وی همچنین افزود: آنچه در حال حاضر مهم می باشد این است پروژه در آرامش کامل جلو برود و انشاءالله شاهد بهره برداری از آن باشیم.

نقصان محمدی در پاسخ به اینکه کدام مسئول در این رابطه پیگیری بیشتری دارد اظهار داشت:اعتقاد دارم مشق با هم بودن را باید داشته باشیم تمامی مسئولین استانی و شهرستانی در این زمینه کمک نموده اند.

مدیر کل راه و شهرسازی استان در ادامه در پاسخ به این سوال که شنیده می شود میلیگردهای که شرکت سنگ آهن در سال ۹۳ به جاده اختصاص داده است در محلی دیگر بکار گرفته شده است متذکر شد: آن زمان من نبوده ام و حتما در مجموعه راه بافق استفاده شده است.

وی گفت: تعداد پل ها را بشمارید متوجه می شوید این کمک در همین محور بکار گرفته شده است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۲۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی اصغر رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۳:۳۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام وتشکراز جناب آقای دکتر نقصان محمدی وهمه دلسوزان به شهرستان بافق .بایدعرض کنم جناب آقای دکتر من شهروند ی عادی بوده وتخصص درراه وجاده سازی ندارم اماچندین بار اززبان فرماندارقبلی شنیده ام که 143دهنه پل بغیرازرودخانه شور دراین مسیرصدکیلومتر است واغلب مردم هم میدانند ومدتهاست که ساخت پلها به اتمام رسیده اما جاده تاچند ماه پیش فعالیت لاکپشتی داشت .شما هم که درمصاحبه اولیه فرمودید من اهل وعده ووعید نیستم اما تلاش خودم را دراین خصوص میکنم . آیا تلاش شما باتوجه به قول اخیرتان که جاده تا اخرسال زیربارترافیکی میرود مضاعف گردیده و بقوت خود باقیست ؟؟؟.بهرحال از زحمات وپشتکار جنابعالی ،همت وقاطعیت فرماندار محترم جناب آقای زاده رحمانی وهمه کسانی که به هرطریقی باعث پیشرفت کار وبپایان رسیدن هرچه سریعتر این این پروژه عظیم هستند تقدیر وتشکر میکنم امیدوارم که قول شما بزودی زود عملی گردد وبرای همیشه نام نیکتان دردفتر کل مردم بافق ثبت گردد واین ثبت نام شمارا تاابد ماندگار کند انشاالله باتشکر فراوان