اگر بیمارستان بافق یک دستگاه ساکشن معمولی معتبر ندارد، جهت تهیه آن پیگیری شود و اگر در این رابطه خطای انسانی وجود دارد با شخص خاطی برخورد گردد

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
چهارشنبه - ۱۳ بهمن ۱۳۹۵

فرماندار محترم بافق

با سلام و عرض ادب
به استحضار میرساند به دنبال پیش آمدن مشکل برای گوش یکی از اعضای خانواده، مدتی پیش از بیمارستان بافق برای تنها پزشک متخصص گوش و حلق و بینی جهت مداوا نوبت گرفتم.
پس از معاینات معمول پزشک محترم شست و شوی گوش را تجویز نمودند و برای این امر قطره ای را تجویز نمودند و قرار شد پس از چند روز استفاده، جهت این شست و شو خدمتشان برویم.
در تاریخهای دهم و یازدهم بهمن پس از چند بار نوبت گیری و مشکلات مربوط در این زمینه مانند “نوبت شما ثبت سیستم نشده، الان دکتر تشریف ندارند، صبح هشت و نیم بیایید به عنوان بیماران جا مانده از شب ویزیت می شوید و…..”بالاخره حدود ساعت ده صبح خدمتشان رسیدیم.
در کمال ناباوری و تاسف پزشک مربوطه گفتند دستگاه های بیمارستان مطمئن نیست و شما باید به یکی از مطب های سطح شهر مراجعه کنید.
این در حالی است که در شهر بافق هیچ مرکز تخصصی و پزشک متخصص غیر از بیمارستان برای گوش وجود ندارد.
با پیگیری های انجام گرفته به این نتیجه رسیدیم که این کار تا به حال در بیمارستان انجام می گرفته و مشکلی هم در کار نبوده است.
با توجه به مسائل پیش آمده از جنابعالی تقاضا داریم اگر تنها بیمارستان یک شهرستان چهل هزار نفری یک دستگاه ساکشن معمولی معتبر ندارد، جهت تهیه آن پیگیری شود و اگر در این رابطه خطای انسانی وجود دارد با شخص خاطی برخورد گردد.
در یایان متذکر می شوم که بنده این نامه سرگشاده را نه فقط برای رفع مشکل خود بلکه جهت رفع یکی از مشکلات موجود”که تعداد آنها کم هم نیست” در صفحات مجازی منتشر نمودم و امید آن دارم که نتیجه اقدامات صورت گرفته نیز به نحو مقتضی به مردم اطلاع رسانی شود.
پیشاپیش از لطفی که می فرمایید،سپاسگزارم.

یکی از شهروندان بافقی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بروید یزد اگه واقعا مشکل گوش دارین..نماینده انشاا.. پیگیری میکنند تا این دستگاه خریداری بشه

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۷:۳۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
واقعا باعت تاسفه
قبلا هم به آقای قائمی گفتم تو کاریکاتورها چند تا سوزن به خودتون ببزنید البته جوال دوز هم کمه چه برسه به سوزن
موقع نوبت گیری از 14تا 14و10دقیقه نوبت پزشک زنان پر شده است تازه دو تا پزشک زنان هم داره وقتی فهمیدم که حضوری رفتم بیمارستان دیدم افراد همه اشنا هستند نوبت هم ندارند

sajad این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۹:۳۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
چه خوب میشد تمام مشکلات شهرمان بدین صورت جامع،کامل و بدون تخریب شخص و یا مجموعه ای صورت گیرد.کاملا مشخص است که هدف اصلاح و پیشرفت شهر می باشدو یقینا چنین انتقاد و اطلاع رسانی ، نتیجه بخش خواهد بودان شاالله.

روح الله این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۵:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر شرفت شهروند گرامی
برای من هم حدود سه هفته پیش یه اتفاقی افتاد که متاسفانه در بیمارستان سوند وجود نداشت و به خاطر همین مریض ما را در لحظه آخر اعزام یزد کردند!!!!!!!!!!
واقعا متاسفم