پرداخت وام ۵۰ میلیون تومانی به پروژه های خرد اقتصاد مقاومتی

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
شنبه - ۱۶ بهمن ۱۳۹۵

photo_2017-02-04_18-48-44

photo_2017-02-04_18-48-37

photo_2017-02-04_18-48-41

مدیر کل جهاد کشاورزی استان یزد از پرداخت وام ۵۰ میلیون تومانی به پروژه های خرد اقتصاد مقاومتی خبر داد.

سید جمال سجادی پور در حاشیه بازدید از واحدهای خرد مشاغل روستایی با بیان اینکه این مشاغل در راستای اقتصاد مقاومتی در شهرستان راه اندازی شده است گفت: بازاریابی شیر، راه اندازی واحد پرورش قارچ با تولید سالیانه ۱۲ تن و همچنین پرورش مرغ تخمگذار بومی از جمله این پروژها است.

وی افزود:علاقمندان با توجه فراهم شدن تسهیلات برای اجرای پروژه های خرد روستایی در چارچوب برنامه اقتصاد مقاومتی به جهاد کشاورزی شهرستان مراجعه و از این فرصت استفاده کنند.

مدیر کل جهاد کشاورزی استان یزد با اشاره به اینکه تا سقف ۵۰ میلیون تومان به منظور راه اندازی مشاغل خرد پرداخت می شود عنوان کرد: تفاهنامه ای بین جهاد کشاورزی و بانک مهر در رابطه با این زمینه بسته شده است.

سجادی پور همچنین با اشاره به اینکه پروژهای خرد اقتصاد مقاومتی سالانه ۵۰۰ نفر اشتغالزایی را در بر دارد تصریح کرد:امیدواریم این راه اندازی طرح ها در سطح استان شتاب پیدا کند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۹:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

50 میلیون میدین به ملت بعدش هم اونها را میسپارید دست بانک و مالیات و بیمه و رکود بازار و تورم و … , تا اینکه به این نتیجه میرسی اگر سرمایه را تو بانک گذاشته بودی نه تنها دغدغه نداشتی سودت هم نسبتا خوب بود

سالار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۹:۳۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اینها همش الکیه وقتی مراجعه میکنی هزار تا بهونه در میارن