حضور کمپ شن و شادن بافق در دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری ایران

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۳ بهمن ۱۳۹۵

مدیر کمپ گردشگری شن و شادن بافق از حضور این کمپ در دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری ایران خبر داد.

علی حقیقت گفت: با توجه به اینکه کمپ شن و شادن در طی دو سال کاری خود توانسته است بعنوان برترین کمپ کویری استان شناخته شود،لازم دانستیم در راستای معرفی کشوری و بین المللی هم قدمهای برداریم.

مدیر کمپ شن و شادن بافق با بیان اینکه خوشبختانه در راه معرفی جاذبه های کویری موفق بوده ایم اظهار داشت: علاوه بر معرفی کمپ، جاذبه ها گردشگری شهرستان بافق نیز مورد توجه خاص و ویژه قرار گرفته است.

وی افزود: در دهمین نمايشگاه بین المللی گردشگری کشور آژانس هاي مسافرتي داخلي و خارجي ، اقامتگاه هاي بومي ، هتل ها، اماكن تاريخي و مراكز تفريحي ، شركت هاي ارائه كننده خدمات گردشگري ، هلدينگ هاي گردشگري ، برندهاي معروف گردشگري، سایت های و رسانه های گردشگری ، صنايع دستي سوغات شهرستانها، هتل بیمارستان ها و مراکز گردشگری سلامت، طبخ غذاهای سنتی، اجرایی آیین های و موسیقی های بومی و محلی ، نمایندگی های میراث فرهنگی هر استان با هدف معرفی و ارتقاء جذب توریست ، تجهیزات هتل و رستوران ها، تجهیزات پارک ها و اماکن دیدنی و شهربازی ها شرکت دارند.

حقیقت فعالیت اساسی این نمايشگاه را معرفی و ارایه خدمات گردشگری دانست و تصریح کرد:خوشبختانه معاون رئیس جمهور، رییس کل میراث فرهنگی ، معاون کل گردشگری، وزیر ورزش، رییس میراث فرهنگی یزد ، معاونین گردشگری و سرمایه گذاری میراث یزد ، سایر مسئولان میراث استان و کشور از غرفه شن و شادن بازدید داشتند که این توجه بیش از انتظاری بود که تصور می رفت.

وی با اشاره به اینکه بعضی از مسئولان کشوری از جمله رحمانی موحد معاون کل گردشگری با شناخت قبلی از وجود کمپ شن و شادن بازدید کرد یادآور شد: غرفه های زیادی در این نمایشگاه حضور داشتند و خوشبختانه با همراهی محمود قانعی توانستیم به تمام غرفه ها خارجي سر بزنیم و به معرفی کمپ و شهرستان بافق بپردازیم.

مدیر کمپ شن و شادن همچنین خاطر نشان کرد:با همکاری شهرداری بافق بروشورها و کلیپ های شهرستان از جمله کویر صادق آباد شن و شادن، پارک آبشار، امامزاده، روستاهای هدف گردشگری قطرم و شادکام و باجگان تهیه و در نمایشگاه پخش شد.

وی هدف اصلی ما از حضور در نمایشگاه را شناختن تمام ظرفیت های شهرستان بیان کرد و گفت: تمام سعی و تلاش بر این بود تا جاذبه های دیدنی بافق از جمله پارکها،هتل نیکان ، باغ تیتو، اقامتگاه ها کویری کمپ شهید برزگری،معدن سنگ آهن ،آبشار موزیکال پارک آهنشهر،روستاها ییلاقی و اماکن مذهبی مانند آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع)،صنایع دستی و… به لیدرها و آژانس های مسافرتی معرفی گردد.

حقیقت با اشاره به طراحی سایت صنایع دستی توسط محمود قانعی اظهار داشت:بازدیدکنندگان از دیدن صنایع دستی بافق بسیار خرسند شده و اصرار بر این داشتند تا دیگر محصولات شهرستان نیز به آنان معرفی شود.

وی همچنین با بیان اینکه اجرای موسیقی سنتی بصورت زنده و دف زنی توسط مرتضی ربانی توانست در کل نمایشگاه و حتی غرفه های استانهای دیگر نظر بازدید کنندگان را جلب کند متذکر شد: در موقع رونمایی از قطاب یزدی و ثبت ملی آن در حضور وزیر و رییس میراث فرهنگی و سایر مسئولان کشوری و استانی اجرای موسیقی سنتی توسط مدیر داخلی این کمپ نام بافق را دوباره در گوشش ها طنین انداز کرد.

مدیر کمپ شن و شادن بافق در ادامه اظهار داشت: در سال آینده با برنامه ریزی دقیق و هماهنگی مسئولان و شهرداری بافق در نمایشگاه حضور پیدا خواهیم کرد.

مدیر نمونه گردشگری استان افزود:شاید باور نکنید بعد از ارائه عکس های هتل نیکان به آژانس های مطرح کشور هیچ کدام باور نداشتند که در شهرستان بافق چنین هتلی با امکانات مجهز وجود داشته باشد.

حقیقت ضمن تقدیر و تشکر از تمامی مسئولان شهرستان بیان کرد:باور داریم با وجود فرماندار فعال ،شهردار خوش ذوق، معاون فرماندار ،بخشدار و همچنین رییس فعال و پیگیر میراث فرهنگی و گردشگری، همراهی مدیر توانمند روابط عمومی سنگ آهن، شهردار شهرک آهنشهر و نیز همکاری سایر دوستداران میراث فرهنگی بافق می توان بسیاری از توانمندهای بافق را در نمایشگاههای سال های آینده به نمایش گذاشت.

photo_2017-02-11_07-51-19

photo_2017-02-11_07-51-57

photo_2017-02-11_07-51-39

photo_2017-02-11_07-51-27

photo_2017-02-11_07-51-53

photo_2017-02-11_07-52-04


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۱۷
برچسب ها: