تمدید پذیرش دانشجو در دانشگاه آزاد بافق

دسته: عمومی
یک دیدگاه
شنبه - ۳۰ بهمن ۱۳۹۵

زمان ثبت نام در 16 رشته با آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی بافق تا 3 اسفند و زمان ثبت نام در رشته های بدون آزمون کاردانی و کارشناسی تا 5 اسفند تمدید شده است.
دکتر حسینعلی لازمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق با اعلام این مطلب افزود: متقاضیان ثبت نام در مقاطع کارشناسی ارشد که به هر دلیل موفق به ثبت نام نشده اند فرصت داده شده است از اول تا سوم اسفند ماه اقدام نمایند.
لازمی با اشاره امکانات دانشگاه گفت: واحد بافق با برخورداری از امکانات و پتانسیل‌های بالا و وجود رشته‌های متعدد در گروه‌های، فنی و مهندسی و علوم انسانی آمادگی پاسخ به جوانان طالب ورود به عرصه آموزش عالی را دارد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق با بیان اینکه این واحد دانشگاهی در بیش از 25رشته تحصیلی آماده پذیرش داوطلبان بدون آزمون در مقاطع کاردانی و کارشناسی است، خاطرنشان کرد:رشته‌های کاربردی در این دانشگاه فعال است که داوطلبان علاقه‌مند می‌توانند در این رشته‌ها ثبت نام و ادامه تحصیل دهند.
لازمی، از داوطلبان درخواست کرد که جهت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد با مراجعه به سایت www.sanjesh.org و جهت ثبت نام در رشته های بدون آزمون گاردانی و کارشناسی به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به نشانیwww.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
وی گفت: دانش‌پژوهان کاردانی و کارشناسی پس از ثبت نام اولیه در سایت آزمون جهت ثبت نام نهایی با در دست داشتن مدارک تحصیلی و شناسایی خود به واحد بافق مراجعه کنند.
این مسئول یادآور شد: «دانشگاه آزاد اسلامی بافق دارای مراکز آموزشی و فرهنگی شامل: مرکز رشد، مرکز آموزش نیروی انسانی، مرکز IT، دفتر شرکتهای دانش بنیان، کتابخانه و مسجد است.
وی یادآور شد: این واحد، دارای کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های مجهز بوده و در مقاطع کاردانی، کار‌شناسی، کار‌شناسی ارشد و دکتری دانشجو می پذیرد و با داشتن، سالن ورزشی، بیش از 40 هزار جلد کتاب، سالن غذاخوری، اقدام به تربیت بیش از 7هزار دانش آموخته نموده و به سهم خویش نقش موثری در پیشبرد اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی و تقویت بنیان توسعه پایدار شهرستان بافق داشته است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
دانشجو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

قابل توجه علاقمندان به تحصیل باید بگم که شهریه ها تا 50درصد کم شده و کلاسها هم آخر هفته و بعداز ظهرها برگزار میشه و بابت نمره هم اساتید خوب مساعدت می کنند.