دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

؟

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۳:۳۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از قسمت عمران شهرداری بپرسید بابت مهندسیتون واینکه دوربین میذارید و شیب در میکنید چقدر پول میگیرید .هنوز هم دیر نشده .خیابان جدید وحشی بافقی که داره در میره .دیدیم بعد از اینکه خاکریزید کردن یادشون اومد لوله نکشیدند احتمالا خیابون هایی هم که اب جمع میشه توش یادشون رفته شیب در کنند خیالی نیست .میره تو خونه مردم دعاتون هم میکنند .خدا به دادتون برسه .

همشهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۹:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای شهردار سری به کوچه های شهر بزن بعد بروسراغ طرح جدید خدا را شکر بافق بارندگی ندارد وگرنه چه می شد. کی شه این سه ماه تو هم به سر بیاد.

mohsen این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
یک نکته خدمت دوستان و همشهریان عزیز شاید دوستان از تلاشهای زیاد پرسنل زحمت کش شهرداری در روز بارانی اطلاعی نداشته باشن که چه زحمات وچه خدماتی درشهر انجام داده اند که جا دارد از گروه پرسنل گروه عمران وخدمات شهری بابت این تلاشها خدا قوت وتشکر کرد.

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اصلا شهرداری مهندسی نمیدونه – جالب اینجاست که تمام شهر داراری جوی بود اما با مهندسی جدید شهرداری این جوی ها حذف شده و گودال قرار داده شده است.

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۶:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

زمانی آقای عفتی میگفت نبود جوی آب در خیابانهای شهر باعث این مشکل است و این مشکل در بلوار جدید مهدیه و مسجد جامع دیدیم چه کار کرد !!!!!! حالا خدا را شکر اصلا آب بارون جمع نمیشه !!!!! زمانی خیابان وحشی و بلوار امام جوی آب داشت با درایت مسؤلین شهرداری داخل اون لوله آب گذاشتن و روی اون را با خاک پر کردن !!! !
بله پرسنل شهرداری زحمت میکشن تو این شرایط بارونی ولی کی ? 4 تا کارگر مظلوم که باید چوب بی تدبیری بعضی ها را بخورن خصوصا واحد عمران شهرداری که پول ملت را به چاه میریزه

سیل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای شهردار بیشتر به فکر برنامه هایی ورزشی و ظاهرسازی بوده تا مسائل شهری و عمرانی.روز جمعه که از خیابان چهارده معصوم بطرف کمربندی میرفتم آب خیابانهای امام رضا و چهارده معصوم در کمربندی جمع شده و مسیر انتقال آب به لاین دیگه کمربندی مسدود بود که باعث جمع شدن آب شده بود.

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای شهردار به جای همکاری با پلیس راهنمایی ورانندگی و جریمه کردن مردم فکری به حال خیابان ها و میادین بافق کنید