پیام تسلیت دهیار مبارکه در پی درگذشت علی اصغر کارگران

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
یکشنبه - ۱ اسفند ۱۳۹۵

photo_2017-02-19_08-18-28

انا لله و انا الیه راجعون
با نهایت تاسف و تالم به اطلاع همشهریان و دوستان عزیز میرساند ، ” علی اصغر کارگران” یکی از معلمان باز نشسته نمونه و دلسوز شهرمان در حادثه ناگوار تصادف دعوت حق را لبیک گفته و به دیار حق شتافتند وموجب تأثر و تألم گردید.
مرحوم علی اصغر کارگران را اهالی مبارکه به خوبی می شناسند ، کسی که الفبای علم و دانش را به اکثریت ما آموخت که فعالیتهای ارزشمندش درجهت ارتقای علمی دانش آموزانش ،همگی در پایه اول ابتدایی مدرسه شهید انغوزه ای زبانزد بود .
این معلم عزیز با این از خود گذشتگی (اهدای عضو ) ، جلوه ای والا از روحیه فداکاری خود را به نمایش گذاشت و نشان داد که معلمان ارجمند در مسیر مقدس تعلیم وتربیت حتی از بذل جان خود نیز دریغ نمی کنند، بی شک، چنین انسان های که مروج فرهنگ ایثار و فداکاری هستند جایگاه ویژه ای در مقام قرب الهی و در دل مردم قدرشناس دارندو نظام تعلیم وتربیت اسلامی به وجود چنین معلمان فداکار و ایثارگری که نام و یادشان جاودان ونقش الگویی شان ماندگارخواهد بود ، به خود می بالد.
اینجانب عروج ملکوتی این معلم ارزشمند را به خانواده مکرم ایشان، جامعه فرهیخته فرهنگیان و اهالی نجیب مبارکه تسلیت گفته، از درگاه ایزد منان برای آن عزیز از دست رفته رحمت واسعه الهی و همجواری با ارواح مطهر شهدا و برای بازماندگان معزز، صبر و اجر مسئلت دارم
از شما سروران دعوت بعمل می آید که به به رسم ادب ، ادای احترام و قدر شناسی با حضور گسترده خود در مراسم تشییع و خاکسپاری این بزرگوار موجب شادی روح آن مرحوم و تسلی خاطر بازماندگان شوید .
دهیار مبارکه –محسن حیدری


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۵۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
... این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

روحشون شاد.. چند بار هم معلم نمونه شده بودند تو شهرستان… واقعا مرد خوبی بودند…

امیر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۶:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ادمهای خوب همیشه نامشان میماند.روحش شاد

مهدی کارگران پسر آن مرحوم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
بدینوسیله ازکلیه دوستان محترم که در مصیبت درگذشت پدر اینجانب با ارسال پیامهای همدردی ومتن تسلیت موجب تسلی خاطر بودند سپاسگزاری می کنم
از پرورگار منان برای یکایک شما همواره ودر همه حال سلامتی وشادکامی مسئلت دارم
ارادتمند مهدی کارگران