مدیری مدبر

دسته: مقالات
۱۵ دیدگاه
چهارشنبه - ۴ اسفند ۱۳۹۵

بیستم آبان ماه سال جاری ، روز معارفه سرپرست کنونی فرمانداری بافق جناب آقای محمد زاده رحمانی بود .

مردم شهر ما عادت دارند به تعویض هایی که برای شهرشان انجام می گیرد . آنها هیچگاه نه در تصمیم ها دخیل بوده اند نه تغییرات چندانی در عملکردها دیده اند اما اینبار همه ما شاهد انتخابی بجا هستیم .

کسی که امروز سکان ریاست شهرمان را عهده دار شده ، مردی است آرام ، فرهنگ دوست ، دلسوز و متعهد . کسی که با علم و عمل بیگانه نیست و در همین مدت کوتاه ، بسیاری از مسائل شهر را دریافته و با دلسوزان و اثرگذاران راستین شهر آشنا گشته است .

وی با دیدی وسیع و انسانی از روی دلسوزی در حال انتخاب راهی است جهت توسعه و آبادانی شهر . برای ایشان آرزوی پیروزی داریم و امیدواریم هر چه زودتر حکم فرمانداریشان صادر گردد تا با خیالی راحت ، شاهد بهبود عملکردها و یافتن راههایی باشیم جهت بالندگی شهرمان .

شاید برخی بزرگواران از این سخنان خرده بگیرند که زود ایشان را باور کرده ایم اما اگر خود تحقیقی کوتاه بخصوص از کارنامه دوره کوتاه سرپرستی ایشان داشته باشند ، متوجه برنامه های سازنده آینده خواهند شد . مردم شهر ما طی سالهای گذشته ضربه های بسیاری از آمد و رفت ها خورده اند برخی آمدند که رفتنشان سودمند بود و انگشت شمار رفتند کسانی که نبودشان نه تنها به چشم آمد بلکه به تلخی حس شد .

امروز از آن روزهاست ، اگر همراهی و همگامی ما با سکاندار شهرمان نباشد ، مَثَل یک دست صدا ندارد به ذهن می آید حالا که خدا زمینه های رشد و ترقی را پیش روی ما نهاده،  با هوشیاری مراقب باشیم تا آن را از دست ندهیم و با یکرنگی و یکدلی در یک مسیر قرار گیریم .

تا کنون بیشتر دوگانگی دیده ایم و بیگانگی . مسائل اخیر را پیش چشم آوریم و ببینیم تا چه حد از خبرهای خوب پیروزی همشهریانمان در میادین مختلف شاد شده ایم ؟چگونه مشوق دوست و آشنا بوده ایم؟  چقدر برای رفع درد و رنج همشهریانمان تلاش کرده ایم  .

پیش از اینکه دادمان بلند شود که چرا همسایگان ما پیشرفتشان از شهر ما بیشتر بوده یا عملکرد مدیرانشان بهتر است نگاهی بندازیم به خودمان ، بدانیم هر سازندگی با حرکت و گام های استوار و جمعی مقدور است ، با یکدلی و یکرنگی، با اتحاد یکپارچگی و دلسوزی واقعی برای شهر .

همه ما حق داریم از هر مسئولی در شهرمان تقدیر کنیم به خاطر کارهای نیکش و بازخواست به خاطر کم کاری هایش . به امید روزی که بافق عزیز مابه جایگاه واقعی خود برسد .

 

عالیه نقیب الذاکرین بافقی(مهرگان)

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
ممد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدای نکرده پستی چیزی پیشنهاد که نشده خیلی تعریف کردین
قدیمیا می گفتن : جوجه رو آخر پاییز میشمارن

پرادو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من هنوز از ۴،سوال خودم جواب نگرفتم
منتظر جوابم

    توهم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۶:۳۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    دو هفته هر چی پرادو تو خیابون می بینم خیال می کنم دره باشام حرف می زنه

امید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۲:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام ؛ هنوز که ما چیزی از ایشون ندیدیم امیدواریم مثل طلایی مقدم منشا خیرو برکت و همدلی برا شهرمون باشند

تفکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۳:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام”خدا وند بهشون برکت دهد,تاالان که عملکردشون عالی بوده.خدا قوت

مجتبی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۶:۱۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن تشکر از اقدامات مثبت آقای فرماندار امیدوارم همیشه در کارشون موفق و پیروز باشند

شهر آشوب این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۷:۰۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تشکر از مسئولی که برای شهر و مردم فعالیت میکنه کار پسندیده ای است. باید قبول کنیم فعالیت آقای زاده رحمانی قابل مقایسه با قبلی ها نیست.ایشان بسیار پیگیر هستند. با توجه به هماهنگی با نماینده آینده خوبی برای شهر پیش بینی می شود.

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۸:۵۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دوستان سلام اقا یاخانم کامنت 1 وافرادی که این نوع نگاه وتفکر ر ا دارا میباشند چرا همیشه همه چیز رو منفی میبینید اگر نویسنده مطلبی دال بر مدیریت درست اقای فرماندار اوردن دلیل مدح یا طلب نبوده چرا یک بار فکر نمیکنید که منظور. قدردانی اززحمات ودلگرم نمودن به اینده وپیام به مسئول که مردم قدر دان کسی که زحمت میکشد را میباشد چرا سریع انگ وبرچسب میزنید ودلسرد. میکنید. نگاهی به گذشته شهر وخودمان بیندازیم میبینی تمام چوبی که شهر وخودمان خوردیم بخاطر همین نوع نگاه بوده یکبار امار بگیر چرا کسانی که درزمینه های علمی واقتصادی و ,,, موفق بودن دربافق نماندن وسرمایه گذاری نکردن ؟ حال دیگر وقت ان رسیده است که نگاه راعوض کنیم وبا دید مثبت نگاه کنیم ودر اخر. خانم نقیب ممنون از مطللب زیبای شما

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درود سپاس واقعا در مدت کمی که اقای زاده رحمانی سکاندار ریاست عالیه دولت را دربافق در دست گرفتند. زحمات وپیگیری پروژه های بافق قابل تقدیر وتشکر میبا
شد

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام و خدا قوت نویسنده پویای شهر. واقعا فرماندار،مرد بادرایت ومتواضعی هستن. ما با کمک ایشون شهر را به جایگاهی که سزاوار است خواهیم رساند .

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام. سرکار خانم مهرگان . حرفتون که فرماندار ،مدیری مدبر هستند را تصدیق می کنم . امیداست در سایه ی همدلی وهمراهی به قله های پیشرفت وترقی صعود کنیم وشهرمان را آباد سازیم . البته با دستان پرمهر همه ی همشهریان عزیز بافقی .

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۶:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تشکر از پیگیریهای آقای فرماندار
خسته نباشید و خدا قوت

همشهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱:۵۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام اگه کاری برای اشتغال جوانها کرده عالیه شهر زمانی آباد است که جوانهای تحصیلکرده به کاری مشول شوند با تشکر

رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۸:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام ببخشید ایشون چه کار خاصی انجام دادند ما که تا حالا کاری ندیدیم؟جاده که تفاوتی نکرده بقیه پروژه هام تا الان کار خاصی نشده شاید ما نمیدونیم میشه توضیح بدین؟

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یکی از بارزترین خصوصیات آقای زاده رحمانی نسبت به فرماندار قبلی این است که کمتر در حواشی قرار میگیرد و اهل هوچی بازی و مانور سیاسی نیستو مرد کار هست.