پیام تسلیت

دسته: عمومی
یک دیدگاه
شنبه - 7 اسفند 1395

انا لله و انا الیه راجعون

مادر فداکار انقلابی ، والده شهید بزرگوار محمد رضا شفیعی، در ایام سوگواری شهادت مظلومانه بانوی دو عالم,حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها همسفره شهید خود شد که مایه تأسف و تألم مردم شهیدپرور مبارکه گردید.

مادری که در یک خانوادۀ عزتمند و نامدارِ جهاد و شهادت زیست و شخصیت بزرگ، همچون شهید محمدرضا شفیعی را که الگوی عدالت طلبی است، تربیت و تقدیم جامعه نمودوبه تأسی از فرزند شهیدش که مظهر اخلاص و ولایت‌مداری بود؛ وی نیز استقامت و پایداری را به پایان عمر پربرکت خویش تداوم بخشیده و لحظه‌ای پرچم فرزند شهیدش را بر زمین نگذاشت و استوار در این راه ایستاد .

اینان فرزندان و پاره تن خود را در راه جهاد الهی و به فرمان ولی فقیه خود به جبهه های جنگ حق علیه باطل فرستاند تا از آرمان های اسلام و انقلاب ، پاسداری کنند و ما امنیت و اقتدار امروز کشورمان را مدیون آنان هستیم.

کسانی که غم فراغ عزیز خود را بر دل نهادند و با پایداری ، نظام مقدس جمهوری اسلامی را یاری نمودند و حال یک به یک از میان ما پر می گشایند و همسفره شهید خود می گردند. این اندوهی سنگین بر دل جامعه است. مادر شهید محمد رضا شفیعی یکی از همین اسوه های مثال زدنیست، که حال باید به سوگ او بنشینیم.

، درگذشت این مادر صبور وفداکار ،که با ایمان عمیق و عشق الهی فرزندانی مومن و مجاهد تربیت و با عزت و سرافرازی تقدیم اسلام و این مرزو بوم کرده است را به عموم مردم ، به ویژه خانواده معظم آن بزرگوار تسلیت و تعزیت عرض می نمایم از خداوند متعال برای بازماندگان صبر و برای روح این مادر فداکار همنشینی با مادر سیدالشهدا، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) را خواستارم.

دهیار مبارکه –محسن حیدری


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 7 اسفند 1395 - 9:17 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام .خداوند به خانوادشون صبر بده. ولی جه دهیار دلسوز وبامعرفتی دارن اهالی مبارکه.