عدم استقبال از انتخابات شورای کارگری نشانه رضایت کارگران است

دسته: عمومی
۹ دیدگاه
یکشنبه - ۸ اسفند ۱۳۹۵

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان در پاسخ به این که در ارتباط با راه اندازی سه چمن مصنوعی بافق چه تدبیری اندیشیده شده است گفت: طی صورتجلسه ای به هیئت مدیره باشگاه مقرر گردید کار انجام شود اما با توجه به مشکلات مالی که در اوایل سال ۹۴ برای این شرکت پیش آمد عملا این کار به تاخیر افتاد.

محمد جواد عسکری در پاسخ به این سوال که در زمان مدیر کلی مسعود شریعتی چه میزان کم از سوی شرکت به اداره کل ارسال شده است اظهار داشت: شرکت خود تیمداری هندبال را برعهده دارد و با این روند دیگر کمکی به استان نمی کند.

وی همچنین در خصوص نظرش در مورد تشکیل انجمن صنفی کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی بیان کرد: دو مرحله انتخابات برگزار شد اما استقبال خوبی از سوی کارگران صورت نگرفت و این نشان از رضایت کارگر از دریافت حق و حقوق خود است.

عسکری ادامه داد: اگر بررسی کنید یک شکایت در ارتباط با عدم پرداخت حق کارگر شرکت در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بافق و یزد پیدا نخواهید کرد.

وی با بیان اینکه خود مدافع حق و حقوق کارگر هستم عنوان کرد: هر تصمیمی که بخواهد برای نیروهای شرکت گرفته شود تا جزء ترین کارگر مدنظر مدیر قرار دارد.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق با اشاره به اینکه تفکر شورای کارگری هنوز به طور کامل در ایران جا نیفتاده است تصریح کرد: زود با احساسات داخل فازهایی می شویم که باعث صدمه زدن به کارگر می شویم.

این مقام مسئول همچنین گفت: در رابطه با شرکت شهداب، جهاد نصر و سه چاهون اگر خود شرکت سنگ آهن ورود پیدا نکند کار به خوبی پیش نمی رود و گاها دیده شده که باید با همکاری خودمان مسائل کارگر حل شود همانند سه چاهون.

عسکری در ادامه در پاسخ به اینکه آیا طرح های پژوهشی دانشگاههای بافق مورد حمایت قرار می گیرد خاطر نشان کرد:قرارداد پژوهشی با دانشگاه یزد و دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان منعقد گردیده است.

وی یادآور شد:تاکنون ۶۱طرح پژوهشی ارايه شده است و بالغ بر ۲ میلیارد تومان در این خصوص اعتبار تخصیص داده شده است و همچنان طرح پژوهشی (آزمایشگاه خاک) به دانشگاه آزاد محول گردید تا از این راه درآمد کسب کند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
حق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

نخیر عدم استقبال کارگران خسته شدن از فیلم بازی عده است ….

گمنام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بله مدیر عامل محترم لطفا همچنان نماینده کارگران و تبعیضات موجود باشید

فتاحی قلعه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مدیرعامل محترم عدم شرکت کارگران در انتخابات شورای اسلامی کار به خاطر فرمایشی بودن ان است و بس. لطفا این عدم شرکت نکردن را بنام خود مصادره نفرمایید

فتوحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

نماینده کارگران صباغیان می باشد.

حمیدرصا طالعی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۷:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حرف های آقای عسکری درست و حساب شده ا

علي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام مديرعامل شركت درست كفته است ماكارگران شركت سنگ اهن تشكرداريم ازحمايت مديرعامل ودفاعي كه ايشان ازكارگرلن داشته اند

سواحل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۷:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اهان الان همه چی رو به راهه حقوق ها مرتب پرداخت میشه و طرح های جوار معدنی هم به سرعت در حال پیشرفته برا همین ما هم کلامون رو هواست و در عرش سیر میکنیم نخیر حاج آقا اکثریت ناراضی اند اما صداشون به گوش شما نمی رسه و من دلیل سکوت خیلی ها رو نمیدونم فقط ول معطل موندن پشت وعده های شما ….

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۷:۱۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

نه اقای عسکری خوش خیال نباش کاگرا بی خیال شدن وهمچنان نارضایت ،چون دیدن چهل روز در معدن نشستند فایده ای نداشت انقدر اقایون گرفته بودنند که حاضر شدن چهل روز توجه ای به خواسته شش هزار پرسنل نکنند وبه حرف اقای عسکری چون دمیشون و مرتب دیده توجه کنن نمی خی امتحان کن حق حساب نده ببین سه سوته برت میدارن یا نه!!! پس اینو به نام خودت مصادره نکن اینو بذار به حساب عدم توجه به خواسته مردم

کارگر میگه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یادش بخیر .
یه شعری میخوندیم :
سکوتم از رضایت نیست
دلم اهل شکایت نیست
……………