دیدار بخشدار مركزي بافق با ابراهيمي دادستان شهرستان دماوند

دسته: عمومی
یک دیدگاه
یکشنبه - ۱۵ اسفند ۱۳۹۵

photo_2017-03-05_13-01-19

بخشدار مركزي بافق با ابراهيمي دادستان شهرستان دماوند ديدار كرد.

محمد رضا فتاحي بافقي بخشدار مركزي بافق با ابراهيمي دادستان شهرستان دماوند و از نخبگان دهستان سبزدشت ديدار و گفتگو كرد.

فتاحي در اين ديدار ضمن خيرمقدم ، به بيان پاره اي از مسائل و مشكلات هم چنين درخواست هاي دهياريها و شوراهاي منطقه سبزدشت از جمله راه ارتباطي گزوئيه، عدم اشتغال پايدار، كاهش جمعيت روستاها و … پرداخت.

در ادامه ابراهيمي دادستان دماوند با تشكر از زحمات و تلاش هاي فرماندار شهرستان و بخشدار مركزي در خصوص روستاهاي سبزدشت، از روند پيگيري هاي خود و گروهي از سبزدشتي هاي مقيم تهران براي حل شدن مشكلات اين منطقه خبر داد.

وي در اين زمينه عنوان كرد: به لطف خدا و حمايت دوستان خود توانسته ايم ديدارها و ملاقات هاي خوبي را با تعدادي از معاونين رئيس جمهور، وزرا و مديران دولتي برقرار كنيم.

ابراهيمي گفت: اين آمادگي را داريم تا در صورت حمايت هاي مسئولين و مديران شهرستان قدم ها و اقدامات مناسبي را پيشبرد اهداف شهرستان و منطقه برداريم.

وی همچنين عنوان كرد: در صدد آن هستيم تا با برگزاري اولين همايش هم بستگي و هم انديشي منطقه سبزدشت در ايام نروز 96 با دعوت از مسئولين و مديران ارشد شهرستان، استان و در صورت امكان كشوري گامي در جهت شناسايي پتانسيل ها و ظرفيت هاي دهستان، ارائه راهكارهاي مناسب براي ايجاد اشتغال پايدار و … بر داريم .

در پايان فتاحي بخشدار مركزي با تشكر از زحمات و پيگيري هاي آقاي ابراهيمي بيان نمود: اميدواريم با تعامل و ارتباطات به وجود آمده قدمي در جهت آباداني و شكوفايي شهرستان و بخش مركزي به ويژه منطقه سبزدشت برداشته شود.

روابط عمومي بخشداري مركزي بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
امیر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱:۱۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر مردمان منطقه سبزدشت