دیدار با خانواده شهیدان “عباسعلی درندی” و ” حسین فتاحی” در بافق

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
سه شنبه - ۱۷ اسفند ۱۳۹۵

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان بافق به همراه رئیس عقیدتی سیاسی شهرستان و جمعی از مسئولان انتظامی شهرستان با خانواده شهیدان “عباسعلی درندی” و ” حسین فتاحی” دیدار و گفت و گو کردند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “محمد کمالی” جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان بافق به همراه حجت الاسلام “حسنی” رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی بافق و آقای دهقانزاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و جمعی از مسئولان انتظامی با خانواده شهیدان “عباسعلی درندی” و “حسین فتاحی” دیدار و گفت و گو کردند.
سرهنگ “محمد کمالی” در این دیدار، گفت: شهدا، چشم و چراغ این ملتند و ما هم احساس ادای دین به شهدا و خانواه آن ها داریم و وظیفه خود می دانیم تا با آن ها دیدار داشته باشیم.
این مقام انتظامی تصریح کرد: امنیتی که امروز شاهد آن هستیم مدیون جان فشانی های شهیدان و خانواده آن ها است و ما خود را خدمتگزار آن ها می دانیم.
حجت الاسلام “حسنی” رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی شهرستان نیز بیان داشت: هر چه عزت و عظمت داریم از خانواده شهدا است که اگر شهدا و جان فشانی های آن ها نبود آسایش امروز را نداشتیم و ما با دیدار با خانواده شهدا، تقویت روحی می شویم.
وی با اشاره به مقام عالی شهدا و اینکه شهدا زنده اند و نزد پروردگارشان روزی می خورند، تصریح کرد: مهمترین سلاح مومن دعا است و خانواده های شهدا باید دعاگوی ما باشند؛ چرا که آن ها الگو و اسوه ما هستند و امنیت و آسایش امروز را مدیون این خانواده ها هستیم.
گفتنی است، شهید عباسعلی درندی در آذرماه ۱۳۸۸ در عملیات تعقیب و گریز خودروی قاچاقچیان در محور بافق به یزد در حالی که ۴۰ سال از عمر خود را می گذراند به فیض شهادت نائل آمد و شهید حسین فتاحی نیز در مهرماه ۱۳۸۴ در درگیری با قاچاقچیان در جاده بافق -یزد در سن ۴۶ سالگی دار فانی را وداع گفت و به دیار حق شتافت.
روحشان شاد و یادشان گرامی باد


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۸۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۶:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خداوند به خانواده ی این شهیدان صبر عنایت فرماید.

عاشق شهدا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

قابل توجه فرمانده محترم انتظامی بافق::شهید سروان حبیب خواجه مبارکه از شهدای انتظامی نبودن که از خانوادشون دلجویی نشده تا دیر نشده حتما این سنت حسنه ونیک رو به جا بیارین