برگزاری جشن فارغ التحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی بافق

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۲ اسفند ۱۳۹۵

هفتمین جشن بزرگ فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بافق، برگزار شد.

در این مراسم که با تلاش معاونت دانشجویی و همکاری روابط عمومی در تالار آفرینش این دانشگاه برگزار شد، 102 نفر از فارغ التحصیلان یکسال گذشته واحد به همراه امام جمعه و فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولان محلی، حضور داشتند.

در این مراسم حسینعلی لازمی _ رئیس واحد بافق _ طی سخنانی ضمن تبریک به دانش آموختگان واحد، به ارائه گزارشی از وضعیت فارغ التحصیلان پرداخت و با اعلام اینکه تاکنون بیش از  7000 نفر از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند، آنها را گنجینه های باارزشی دانست که می توانند در جای جای ایران اسلامی مثمرثمر باشند و با توانمندی خود، نام واحد بافق را به همه بشناسانند.

وی همچنین با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی هم اکنون به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان شناخته می شود، از این دانشگاه به عنوان یکی از ثمرات  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یاد کرد.

پس از آن حجت الاسلام سلیمانی _ امام جمعه بافق _ با ابراز خشنودی از حضور در جمع دانشگاهیان، به بیان خاطراتی از روزهای اولیه تاسیس واحد پرداخت و با اشاره به کارهای انجام شده طی 24 سال گذشته؛ دانشگاه را موجب افتخار نظام و شهرستان دانست.

در ادامه محمد زاده رحمانی_ فرماندار شهرستان بافق_ در سخنان خود با برشمردن آمار و ارقام از تعداد فارغ التحصیلان کشورهای مختلف، از دانش آموختگان دانشگاه خواست در کنار علم به مهارت آموزی نیز توجه ویژه داشته باشند.  

در هفتمین جشن فارغ التحصیلی واحد بافق که با برنامه های شاد و هنری همراه بود از چند تن از دانش آموختگان فعال در عرصه های آموزشی، فرهنگی و پژوهشی، نیز تقدیر شد و جشن  با ارائه لوح یادبود و تندیس  به دانش آموختگان ، پایان پذیرفت.

جشن فارغ التحصیلی 1 (4)

جشن فارغ التحصیلی 1 (2)

جشن فارغ التحصیلی 1 (3)

جشن فارغ التحصیلی 1 (5)

جشن فارغ التحصیلی 1 (6)


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۶۳
برچسب ها: