برنامه زمان‌بندی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از زبان سخنگوی هیات نظارت در استان یزد

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲۴ اسفند ۱۳۹۵

سخنگوی هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان یزد با اعلام زمانبندی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: داوطلبان می‌توانند از ۳۰ اسفند ۹۵ تا ۶ فروردین ۹۶ نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

محمدرضا صباغیان با اشاره به اینکه ثبت نام از کاندیداهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از 30 اسفند تا 6 فروردین انجام می‌شود اظهار داشت: تاریخ اعلام نظر مراجع چهارگانه در ارتباط با صلاحیت نامزدهای ثبت نام شده هفتم تا شانزدهم فروردین اعلام شده است.

وی ادامه داد: صلاحیت نامزدهای ثبت نام شده در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در فرمانداری 17 لغایت 23 فروردین است.

نماینده مردم شهرستان‌های ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: زمان اعلام نظر هیئت نظارت 25 تا 31 فروردین است و طبق برنامه زمانبندی در این تاریخ لیست نظرات بیان می‌شود.

صباغیان افزود: دوم اردیبهشت 96 زمان اسامی نامزدهای رد صلاحیت شده می‌باشد که این افراد از سوم تا ششم اردیبشهت ماه فرصت دارند نسبت به عدم صلاحیت خود شکایت کنند.

وی 17 اردیبهشت را زمان اعلام نظر قطعی رد صلاحیت‌ها اعلام کرد و گفت: نامزدهای تایید صلاحیت شده از 21 تا 27 اردیبهشت فرصت دارند برای انتخابات تبلیغ نمایند و تبلیغات در روز 28 اردیبهشت ممنوع است.

سخنگوی هیئت نظارت بر اننخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان یزد ادامه داد: لازم به ذکر است 29 اردیبهشت ماه نیز زمان اخذ رای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۷
برچسب ها: