برنامه ریزی در اجرای اهداف پلیس یکی از اصول مهم مدیریتی هر یگان است

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۶ فروردین ۱۳۹۶

فرمانده انتظامی شهرستان بافق در جمع مسئولان انتظامی شهرستان، ضمن تبریک ماه رجب، گفت: برنامه ریزی در اجرای اهداف پلیس یکی از اصول مهم مدیریتی هر یگان است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سر هنگ ” فرهاد بیگلری” در جمع مسئولان انتظامی شهرستان، ضمن تبریک ماه رجب، بیان داشت: باید در انجام همه امورات انتظامی، برنامه ریزی وجود داشته باشد؛ چرا که بدون برنامه ریزی و بدون هدفمند نمودن امورات، هیچ یگانی نمی تواند در ماموریت های خود پیروز و سربلند بیرون بیاید .

سرهنگ بیگلری، برنامه ریزی در اجرای ماموریت ها را یکی از اصول مهم مدیریتی عنوان کرد و افزود: یک مدیر باید تلاش کند اشراف اطلاعاتی خود را ارتقاء دهد چرا که این امر باعث کمتر شدن فاصله با مجرمان می شود و اگر اشراف اطلاعاتی یک یگان ضعیف باشد و خللی در آن وارد شود ضربات محکمی می خوریم.

وی با تاکید بر اجرای دستورات هوشیاری و تلاش در جهت عدم ضربه پذیری در ماموریت ها و انتقال این حساسیت ها به زیر مجموعه،تصریح کرد: باید همچنان حضور ماموران گشتی در سطح شهر پررنگ باشد تا از وقوع جرایم پیشگیری شود.

فرمانده انتظامی شهرستان بافق در پایان با اشاره به رعایت حفظ شعائر دینی و قانونی وتذکر و ارشاد از سوی پلیس به شهروندان در این خصوص، بر رعایت حقوق شهروندی، تکریم ارباب رجوع و رعایت سیمای صالحین تاکید کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۳
برچسب ها: