اجرای طرح کنترل ناوگان مسافربری و باربری/ کاهش تصادفات و تلفات جاده ای در محور بافق _یزد

دسته: عمومی
یک دیدگاه
پنج شنبه - ۱۷ فروردین ۱۳۹۶

IMG_20170406_225700

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بافق از اجرای طرح کنترل ناوگان مسافربری و باربری خبر داد.

محمد صالح عابدی گفت: به منظور حفظ سلامت و امنیت بیشتر مسافرین در ایام عید طرح کنترل ناوگان مسافربری به مرحله اجرا درآمد.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل بافق با بیان اینکه در این طرح در ساعات مختلف از روز در معیت پلیس راه کنترل انجام شد اظهار داشت: ناوگان مسافربری شهرستان به سیستم سپه تن مجهز شده و در مجاورت فرمان این دستگاه نصب گردیده است.

IMG_20170406_225702

وی افزود: دستگاه سپه تن دارای دوربین به صورت برخط می باشد و حرکات و رفتارهای راننده را ثبت و ضبط می نماید.

عابدی همچنین با اشاره به اینکه رانندگان اتوبوس می بایست دارای کارت هوشمند معتبر باشند بیان کرد: پوشیدن لباس فرم و همچنین تنظیم صورت وضعیت که دارای کد رهگیری با مهر شرکت باشد از دیگر اقدامات صورت گرفته ناوگان مسافربری است.

IMG_20170406_225654

رییس اداره راهداری و حمل و نقل بافق از مجهز شدن ناوگان مسافربری به کپسول آتش نشانی ، چکش و جعبه کمک های اولیه خبر داد و تصریح کرد: عدم حمل بار و محموله تجاری در صندوق و داخل ناوگان و همچنین لزوم بلیط صادر شده برای تک تک مسافرین و درج در صورت وضعیت و نداشتن مسافر اضافی از موارد دیگری است که به مدیر شرکت مسافربری اعلام شده است.

عابدی ادامه داد: از موارد مهم دیگر توجه به مسائل فنی از جمله سالم بودن ترمزها، لاستیک و…. بوده که مورد توجه خاص قرار گرفته است.

IMG_20170406_225656

وی در ادامه با بیان اینکه جابجایی اتباع بیگانه غیرمجاز ممنون اعلام گردیده است خاطر نشان کرد: نصب برچسب و اتیکت بر روی توشه مسافر و پرهیز از اخذ وجه اضافه از مسافرین از اقدامات دیگر راهداری می باشد.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل شهرستان بافق در بخشی دیگر از سخنان خود به اجرای طرح نوروزی از 25اسفند تا 15فروردین اشاره و بر استقرار گشتهای راهداری،نصب و شستشوی علایم،لکه گیری ،نصب بنرهای هشدار دهنده در این مدت اذعان داشت.

IMG_20170406_225647

وی گفت : کاهش تصادفات و تلفات جاده ای محور مذکور در اثر همکاری مردم به جهت رعایت کردن موارد ایمنی و همکاری و همراهی یگانهای امدادی از قبیل پلیس راه ،راهداری،اورژانس و هلال احمر صورت گرفته است.
IMG_20170406_225649


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۶۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۸:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای عابدی از باند دوم هم می گفتید که قول مسئولین تا پایان اسفند 95 اتمام آن بوده است .ولی شواهد بیان گر آن میباشد که اسفند 96 هم بعید است به اتمام برسد.