برنامه های بامحتوای شهرداری بافق در نوروز 96 ستودنی است

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
شنبه - ۱۹ فروردین ۱۳۹۶

فرماندار بافق طی پیامی، برنامه های کیفی و با محتوای شهرداری بافق در نوروز 96 را ستودنی توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری, محمد زاده رحمانی طی پیامی در راستای قدردانی از فعالیت های شهردار و مجموعه شهرداری بافق، اظهار کرد: تلاش و برنامه ریزی این نهاد در ایام تعطیلات نوروز و پر کردن اوقات فراغت شهروندان ستودنی است.

وی افزود: برنامه های کیفی و بامحتوای شهرداری بافق در ایام نوروز موجب رضایت مردمی، جذب گردشگر به بافق و مطرح شدن بیش از پیش این شهرستان در رسانه ها شد.

فرماندار بافق تصریح کرد: امید است شهرداری بافق در جهت خدمت به مردم و تبدیل شهرداری از یک دستگاه صرفا عمرانی به یک مجموعه مدیریت شهری، موفق باشد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی اصغر رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۲:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام وخداقوت ودست مریزاد به بزاز دوم فرماندار محترم دیارمان مهندس زاده رحمانی مرد پرتلاش وخستگی ناپذیر ،دلسوزومردمی ودرود به شهردار شهرمان که انصافا از بدو پذیرفتن این مسوولیت سعی درتلاش وآبادانی شهر داشته که فعالیتهای چشمگیر وی برای همیشه ماندگار خواهد بود ودر دفترتاریخ بافق ثبت وضبط شده ونام نیک این دلسوزان درذهن عموم مردم جاودانه خواهد بود انشاالله .امیدواریم که مسوولین دلسوز شهر باوحدت وانسجام بیش ازپیش باعث پیشرفت وتوسعه ی جدی این شهر کویری ومحروم شوند توفیق بیش ازپیش شما را ازدرگاه احدیت خواهانم .خداوندا به دوستان آن ده که آن به .

    راوی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۸:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    عجب
    باریک ا…