احترام شهردار بافق به خوانندگان “بافق فردا “و پاسخ به نظرات ایشان

دسته: عمومی
۸ دیدگاه
سه‌شنبه - 22 فروردین 1396

پس از تایید نظر یکی از شهروندان در ذیل خبر” بازدید ۱۴۰ هزار نفر از مجموعه تفرجگاهی پارک آبشار” با این موضوع که:((ضمن عرض خسته نباشید به عزیزان از شهردار و شورای خدوم شهر انتظار می رود با توجه به بودجه ای که برای بهسازی خیابان شهید تفکری مصوب شده بازدیدی بعمل آورند آیا واقعا کار انجام شده با بودجه در نظر گرفته شده همخوانی دارد . آیا از روکش آسفالت یا باغچه ها و فضای سبز راضی هستند.نزدیک بیست سا ل می باشد که فضای سبز این خیابان مناسب نیست و احتیاج به بیرون بردن خاک باغچه ها و بهسازی دارد خواهشمند است در کنار برنامه های هنری خوب و جذاب که جای تقدیر و تشکر داردبه زیبا سازی خصو صا روکش آسفالت معابر و ….عنایت خاص مبذول فرمایند. با تشکر ))

شهردار بافق پاسخی به درخواست این شهروند ارسال نموده که عینا درج می شود.

با سلام و احترام

با تشکر از پیام شهروند محترم

به استحضار می رساند آسفالت جدید و بهسازی آسفالت قدیمی معابر از جمله برنامه های جدی ، مهم و همیشگی شهرداری می باشد و شهرداری بافق در سال ۹۵ با هزینه کرد ۴۷ میلیارد ریال بیش از ۳۲۰ هزار مترمربع از معابر را آسفالت یا بهسازی کرده است ولی در خصوص خیابان شهید تفکری که نیاز به بهسازی کامل آسفالت دارد و در برنامه شهرداری نیز می باشد به اطلاع می رساند آسفالت این مسیر با توجه به اینکه شبکه فاضلاب در این مسیردر شرف اجرا می باشد به منظور پرهیز از دوباره کاری، روکش آسفالت آن به تاخیر افتاده و بلافاصله پس از اجرای شبکه فاضلاب ، روکش آن انجام می شود.

بافق فردا از حسن توجه و احترامی که آقای نوروززاده برای خوانندگان این سایت خبری تحلیلی قایلند تشکر می کند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
نا صر دهقانزاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 22 فروردین 1396 - 10:24 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دست شما درد نکند موفق باشید

حسینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 23 فروردین 1396 - 10:27 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام .از پاسخ شهردار محترم ودلسوز که باعث رفع ابهام شدندکمال تشکر را دارم بعنوان یک شهروند برای شما و سایر همکاران که در جهت زیبا سازی شهر تلاش می کنیدآروزوی سلامتی و موفقیت را از خداوندمنان خواستارم ..

علي اصغررنجبر بافقي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 23 فروردین 1396 - 2:23 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام ودرود به همه دلسوزان. شهر بافق دست مريزاد به شهردار وشوراي شهر. ايكاش درطرح ابتداي خ وحشي بافقي تجديد نظر ميكرديد. با اين فضائ. بازي كه مهيأ كرديد طرح باغچه. وسط بي اصول اجرا شده است.بنظر بنده اگر مثل بقيه خ. وحشي بافقي يكسان بود خيلي بهتر بود ..ممنونم

حسن پور این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 23 فروردین 1396 - 5:25 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام .بنده نیزبانظر آقای رنجبر موافقم .انشاءا.. درطرح ابتدای بلواروحشی بافقی تجدید نظر صورت گیرد.سپاس

حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 24 فروردین 1396 - 12:07 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باتشکر از شهردار محترم . اگر پروژه فاضلاب با مدیریت فعلی بخواهد اجرا شود یعنی حداقل دو سال طول می کشد .درست همان اتفاقی که برای خیابان امام رضا افتاد تکرار می شود و این وسط مردم هستند که طبق معمول قربانی می شوند.

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 24 فروردین 1396 - 8:11 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
جناب آقای نوروززاده شهردار محترم خواهشمند است فکری بحال ابتدای خیابان شهدا بردارید و اگر قرار نیست به این زودیها باقیمانده بلوار ساخته شود حداقل آسفالت آن را مرمت کنید .
ممنون

محمدیحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 25 فروردین 1396 - 7:16 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام جناب شهردار اقای نوروز زاده واقعا برای بافق زحمت زیادی کشیده اید امیدوارم خدا به شما عمر با عزت همراه باسلامتی عنایت بفرمایید واقعا چهره شهر عوض شده وخیلی ها این را میگن در پناه حق سربلند وپیروز باشید

فاطمه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 25 فروردین 1396 - 7:18 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام جناب شهردار اقای نوروز زاده واقعا برای بافق زحمت زیادی کشیده اید امیدوارم خدا به شما عمر با عزت همراه باسلامتی عنایت بفرمایید واقعا چهره شهر عوض شده وخیلی ها این را میگن در پناه حق سربلند وپیروز باشید