اختصاص ۶۰۰ میلیون تومان برای اجرای طرح های عمرانی و کشاورزی منطقه سبزدشت و کوشک

دسته: عمومی
یک دیدگاه
دوشنبه - ۲۸ فروردین ۱۳۹۶

IMG_20170417_065037

IMG_20170417_065032

IMG_20170417_065043

فرماندار بافق گفت: به منظور اجرای طرح های عمرانی و کشاورزی منطقه سبزدشت و کوشک ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

محمد زاده رحمانی اظهار داشت : این مبلغ جهت ساخت استخر ذخیره آب،لای روبی قنوات و همچنین اجرای طرح هایی که توسط دهیاری ها آغاز شده اختصاص می یابد.

وی افزود: طرح های مورد نظر با همکاری سازمان های مختلف تا رسیدن به بهره برداری تامین اعتبار می شود.

فرماندار بافق همچنین با بیان اینکه در سایر روستاهای کوشک،سیدآباد،جزستان و هریسک مشکل بودجه در بحث قنوات وجود دارد خاطر نشان کرد: امسال با هماهنگی جهاد کشاورزی بودجه ای به منظور تداوم اقداماتی که در سال گذشته انجام شد از جمله لای روبی،مرمت قنوات و پیش کارکنی تخصیص داده می شود.

زاده رحمانی خاطر نشان کرد : تعدادی از روستاهای منطقه سبزدشت در بحث بودجه استخر ذخیره آب،قنوات،طرح ها ، ورودی های روستاها ، ساماندهی و پارک های روستایی با مشکلاتی روبرو هستند که باید در جهت رفع آنها تلاش مضاعف کرد.

وی افزود: جهت بهره برداری و تکمیل طرح ها مبلغی از اعتبارات دفتر روستایی، تملک دارایی و 2درصد حاصل از فروش معادن در بحث روستا ها اختصاص می یابد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
روستایی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۷:۳۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن تشکر فراوان از زحمات شبانه روزی فرماندار محترم و بزرگوار که به روستاها توجه ویژه ای دارند.
لازم دونستم یه نکته رو به عرضشون برسونم:
وجود روستا و رفتن به روستا فضای پارک را در ذهن تداعی خواهد کرد و به عبارتی روستا خودش یک پارک طبیعی است و نیازی به احداث پارک در روستا نیست. طبیعت اطراف روستا و مزارع کشاوری واقع در روستا بهترین پارک است و به نظر اینجانب هیچ ضرورتی در ایجادپارک در روستاها نیست. بهتر است بودجه مورد نظر برای احیاء منابع آبی روستاها هزینه شود.