تقدیر فرماندار بافق از رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

دسته: عمومی
۱۱ دیدگاه
شنبه - ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

IMG_20170422_133659-2

فرماندار بافق با ارسال نامه ای به نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این شهرستان از زحمات رییس این نمایندگی تقدیر و تشکر کرد.

در این نامه آمده است :

سرکار خانم رنجبر

سرپرست محترم نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بافق

سلام علیکم

بنا به اظهار نظر کارشناسان و فعالان صنعت گردشگری برنامه های امسال ستاد سفرهای نوروزی و به خصوص برنامه هایی که به طور مستقیم و زیر نظر آن نمایندگی، برنامه ریزی و اجرایی شده از تنوع و کیفیت خوبی برخوردار بود‌.

اینجانب به سهم خود این سعی و تلاش و همت و برنامه‌ریزی شما و همکاران محترم را ستوده؛ امیدوارم در جهت تحقق اهداف سند توسعه گردشگری شهرستان همچنان پیروز و سربلند باشید.

محمد زاده رحمانی
فرماندار شهرستان بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۷:۰۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کاش به یکی از برنامه هایی که مستقیم و زیر نظر ایشون برگزار شداشار می شد.

م فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خداقوت میگم به خانم مهندس رنجبر ومجموعه همکارانشان درمیراث فرهنگی بافق

سعید برزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۶:۵۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای فرماندار شما هنوز چندماهی نیست برمسند قرارداریدچطور قضاوت میکنید اتفاقا سال گذشته فعالتر بود کارشناسان و فعالان که چیز دیگری میگویند ما که درگیر آوردن وبردن تور هستیم داریم واقیع را می بینیم نمونش قلعه باقرآباد و دنگ خانه و آسیاب باقراباد بود که تعطیل یود و فقط قلعه پفک فروشی شده بود جاهی تاریخی بافق که تعطیل بود و آنقدر افتضاح که تورهامونو باخجالت میبردیم .کاکامیر گوسفنددانی شده بود کاروانسرا تعطیل بودکه زیر نظرمستقیم اداره میراث بافق بود.پارک آبشار با پولهای شهرداری و شن وشادن وکمپ صادق اباد با زحمات بخش خصوصی اداره میشد .موزه فرهنگ را زحمتشو اقای بهشتی کشید که زحماتش نادیده گرفته شد.کجاهازیر نظر مستقیم اداره میراث بود و ماخبر نداشتیم؟

سامان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۷:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگه منظور 325000 هزارنفر بازدید کننده است که گفتن اولا باید حالا دیگه بافقیهاملیاردر شده باشن .

دهقان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۷:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یه سر برید بومگردی هایی که مجوز دادن و افتتاح شد از حداقل امکانات هم برخوردار نیست برید ببینید حتی چاه فاضلاب ندارن و از لحاظ بهداشتی و…قابل قبول نیست.چرا وامهای4 درصد صنایع دستی بانک کارآفرینی امید یهویی 18 درصد شد و به هیچ کس پرداخت نشد.چرا صنایع دستی بافق تو سری خور شده.چرا صنایع دستی بافق از حالت تجاری خارج و فقط نمایشی شده و بافنده ها تمایلی به تولید ندارن و…..

یهویی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سعیدخان.سال گذشته اوایل سال یه عده ایرانگرد اومدن بازدید حمام کاکامیر خیلی خوششون اومده بود با اینکه کثیف بود داشتن خوش میگذروندن که یهویی فضولات گوسفندانی که بالای حمام زندگی میکنن ریخت پایین و افتضاحی ببار اومد امسال ماکه خجالت کشیدیم ببریمشون بازدید هرکه میپرسید فقط ادرس دادیم .بنظرم کاکامیر شده بچه بی پدر و مادر اوقاف و میراث و اون بنده خدا پیرزن گوسفند دار همه ادعا میکنن مال اوناست.

جوابگو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درجواب نظر شماره ا.بافقی
من در خبرها گشتم فقط این خبر بود :
سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری بافق در حاشیه آیین افتتاح این نمایشگاه گفت: نمایشگاه توانمندی های مردم شهرستان بافق در 25 غرفه با عرضه محصولات بومی و محلی با هویت فرهنگ مردم شهرستان بافق در محل مجموعه تاریخی میدان خان بافق دایر شده است.

لیلا رنجبر در ادامه افزود: غرفه صنایع دستی شهرستان، غذاهای بومی و محلی، پخت نان محلی، کودک و نوجوان ،آتلیه عکاسی سنتی و غرفه کانون آیت الله حاج شیخ محمد تقی بافقی از جمله غرفه های موجود در این نمایشگاه می باشد.

وی در پایان گفت: این نمایشگاه از 28 اسفند ماه لغایت 10 فروردین ماه سال آینده همه روزه تا ساعت 19 جهت بازدید علاقه مندان دایر می باشد.

که این هم ظاهرا کار میراثی ها نبوده و یه شرکت تعاونی برپا کرده بوده.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

3250 نفر یا هزار نفر

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۲۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
در خصوص مورد مطرح شده جوابگو به استحضار می رسانم جشنواره توانمندی های شهرستان بافق با همت شرکت تعاونی پیش بافان سپهر ایساتیس و با حمایتهای همه جانبه فرماندار دولت تدبیر و امید جناب آقای زاده رحمانی و امام جمعه محبوب و جناب آقای صباغیان و ادارات ذیربط برگزارشد که قاعدتا چون در محل میدان تاریخی خان برگزار گردید همکاری اداره کل میراث در بهتر برگزاری تعیین کننده بود.

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از نظر آمار گردشگری ( اونم بازدید کنندگان خارج از شهرستان )بازدید از شهرستان بافق در سال 1395 خیلی عالی بود یکی از دلایل ان هم به دلیل پخش برنامه سه ستاره با حضور اقا هاشم تفکری بافقی در برنامه و دعوت از مردم ایران توسط ایشان برای بازدید از بافق بودکه تاثیر زیادی داشت و عملا امار هایی که امسال داده میشه به نظر نمیرسه که دقیق باشه فکر کنم مردم بافق امسال فرصت پیدا کرده بودند تا مشارکت بیشتری برای بحث گردشگری داشته باشند احتمالا امار بازدید ها به این دلیل بالا رفته شاید هم امار جمعیتی بافق بالا رفته باشه

درجواب رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر افراد صاحب ایده ای چون آقای هاشم تفکری که حس ناسیونالیستی شدید بافقی دارن را نداشتیم زحمات شهردار و فعالان کمپهای گردشگری به این نحو شایسته شناخته و معرفی نمیشد نمونش حضور کارگردانان و فعالان عرصه سینمایی در بافق بود که همگی به دعوت جناب تفکری عزیز روانه بافق شده بودند.دست مریزاد
تعداد زیاد مهم نیست چون درهرحال کمپها از عدم تامین بودجه و هزینه هاشون ناراضی هستن معمولا .اینکه گردشگر با رضایت خاطر از بافق بره مهمتره.مسولین کمیت را ولش حالا 3250 نفر بودن یا 32500 نفر یا 325000 نفر یا 325000 هزار نفر .مهم کیفیته نه کمیت