توقیف ۱۱۱ دستگاه وسیله نقلیه متخلف در فروردین ماه

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
شنبه - ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

ماموران راهنمایی و رانندگی شهرستان بافق در احرای طرح برخورد با رانندگان متخلف در فروردین ماه تعداد ۱۱۱ دستگاه وسیله نقلیه متخلف را اعم از خودرو و موتورسیکلت توقیف کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در راستای اجرای طرح برخورد با رانندگان متخلف، ماموران راهنمایی و رانندگی شهرستان بافق با رانندگان متخلف برخورد و وسیله نقلیه آن ها را متوقف کردند.

در این راستا، ماموران راهور شهرستان بافق در فروردین ماه تعداد ۸۸ دستگاه موتورسیکلت و ۲۳ دستگاه خودرو را که راکبان آن ها ضمن عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی تخلفاتی از جمله حرکت در جهت خلاف، رانندگی بدون گواهینامه و فاقد مدارک و غیره را انجام داده بودند توقیف و به پارکینگ انتقال دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان بافق در این راستا گفت: یکی از راه های نظم بخشیدن به عبور و مرور و جلوگیری از تضییع حقوق و کاهش حوادث رانندگی، برخورد مناسب و اصولی با رانندگان متخلف مطابق با قوانین و مقررات وضع شده است و توازن در سه محور قانونگذاری، اجرای قانون و احترام به قانون می تواند ضامن امنیت رانندگی و تداوم آن باشد.

سرهنگ بیگلری افزود: فقدان فرهنگ صحیح ایمنی و ترافیکی در میان خیل وسیعی از رانندگان، عدم توجه به حقوق اجتماعی متقابل، کم اهمیت شمردن و نقض بسیاری از قوانین ترافیکی، میل به قانون شکنی و عدم تمکین از قوانین و مقررات هر کدام می تواند مشکلاتی در ایمنی شهر بوجود آورد که در این خصوص پلیس با جدیت و مستمر پیگیر اجرای درست قوانین می باشد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از شهردار یاد بگیرید لااقل از دو تا راننده هم تجلیل میکردید

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای بیگلری هم باهمه خصوصیات(خوب وبد)تاآخرهفته می روندتفت.موفق باشندهرجاکه هستند