جشنواره غذای سالم در بافق برگزار شد

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
پنج شنبه - ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

۲۰۱۷۰۴۲۷_۰۹۱۷۱۸۲۰۱۷۰۴۲۷_۰۹۰۲۲۱۲۰۱۷۰۴۲۷_۰۹۰۰۵۲۲۰۱۷۰۴۲۷_۰۸۵۹۰۵

دبیر جشنواره سلامت در حاشیه برگزاری جشنواره غذای سالم گفت: کدبانوهای بافقی بیش از ۱۵۰ نوع غذا را طبخ کردند.

الهام ریانی هدف از برگزای این جشنواره را ترغیب و تشویق خانواده‌ها به استفاده از غذای سالم و بهداشتی عنوان و تصریح کرد : توصیه می شود مصرف انواع سبزیجات میوه‌ها در برنامه‌های غذایی بیش از پیش گنجانده شود.

وی همچنین با اشاره به این که در ادامه این جشنواره داوران و کارشناس تغذیه شبکه بهداشت ارزش غذایی و طعم آن را مورد ارزیابی قرار دادند اظهار داشت: ۱۷ نوع غذا انتخاب و از بین این تعداد به ۳نفر از برگزیدگان جوایزی نفیس اهدا شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۸۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
ایرانی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و عرض خسته نباشید از برگزار کنندگا ن این جشنواره. صحبتی با مسولین بالا دستی. ا – تا الان چه تعداد کلاس اشپزی سالم در مدارس برگزار شده2- تا الان چقدر در جایگزین کردن روغن مایع و جامد تلاش شده. 3 تا الان چقدر به کشت زیتون و تبدیل ان فکر شده 4_ تا الان چقدر در تولید لبنیات سالم برنامه ریری شده. 5-فقط می گویند این را نخورید ان را نخورید . بقول بنده خدا باید از گشنگی بمیری . کمی برنامه ریزی لازم. اگر دلالان و سودجویان بگذارند.

ایرانی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و عرض خسته نباشید از برگزار کنندگا ن این جشنواره. صحبتی با مسولین بالا دستی. ا – تا الان چه تعداد کلاس اشپزی سالم در مدارس برگزار شده2- تا الان چقدر در جایگزین کردن روغن مایع و جامد تلاش شده. 3 تا الان چقدر به کشت زیتون و تبدیل ان فکر شده 4_ تا الان چقدر در تولید لبنیات سالم برنامه ریری شده. 5-فقط می گویند این را نخورید ان را نخورید . بقول بنده خدا باید از گشنگی بمیری . کمی برنامه ریزی لازم. اگر دلالان و سودجویان بگذارند…..