اتمام محور یزد به بافق تا پایان شهریورماه سال جاری/بهر برداری از محور بافق زرند تا 2ماه آینده

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
پنج شنبه - ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت:با رفع مشکلات نقدینگی ، فنی و مدیریتی بزرگراه یزد بافق این طرح تا شهریور ماه سال جاری به پایان می رسد.

امیر امینی در بازدید از محورهای شهرستان بافق با بیان اینکه نشستی با پیمانکار و مشاور بزرگراه یزد بافق داشتیم به تنظیم برنامه زمانبندی شده ی این طرح برای اتمام اشاره کرد و اظهار داشت : تا تیرماه سال جاری حدود ده کیلومتر دیگر از این بزرگراه به اتمام می رسد و زیر بار ترافیکی می رود.

وی با تاکید بر ضرورت اتمام این بزرگراه تصریح کرد: : با تغییر در روش های اجرایی و اصلاح مسیر بحرانی پروژه 12کیلومتر باقیمانده نیز تا شهریور ماه به اتمام می رسد.

معاون برنامه ریزی و مدیریت وزیر راه و شهرسازی بیان داشت : در محور یزد به سمت بافق اجرای پل 3تا 4دهنه 10متری قرار دارد که پیمانکار برای آن در نظر گرفته شده و با ترک تشریفات آن را اجرا می کند.

امینی یادآور شد : این پروژه به علت تمهیدات دولت و سفر ریاست جمهور مشکل مالی ،مدیریت و فنی آن برطرف شده است.

وی همچنین با اشاره به محور بافق به زرند گفت: 14کیلومتر این محور از دو طرف به بهره برداری رسیده و 22کیلومتر میانی نیاز به یک لایه روکش نیاز دارد که قیر و منابع مالی برای اجرای کار به آن اختصاص داده و پیمانکار مستقر شده است .

معاون برنامه ریزی و مدیریت وزیر راه و شهرسازی بیان داشت: برای اجرای این عملیات حدود 45 تا 60 روز زمان نیاز است که به بهره برداری برسد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به آغاز عملیات محور بافق به بهاباد اشاره کرد و گفت:برای این محور باید مجوز لازم را بر اساس ماده 23 سازمان برنامه و بودجه گرفته شود.

امینی افزود:۵ کیلومتر از این محور باتوجه به اعتباراتی که در اختیار فرمانداری قرار گرفته است و اختصاص هزار تن قیر در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد و قیر آن نیز ظرف مدت 5تا 10روز آینده تحویل داده می شود.

وی با بیان اینکه پروژه محور بهاباد به دربند مدت هاست که شروع شده است تصریح کرد:اعتبارت این محور کم است و در طول مسیر این محور هیچ روستا یا منطقه جمعیتی وجود ندارد.

معاون برنامه ریزی و مدیریت راه و شهرسازی افزود:بازگشایی این محور از اهمیت بالایی برخوردار است و با بررسی های انجام شده به نتیجه رسیدیم برای خروج بهاباد از بن بست از سمت دربند و نایبند حدود 105کیلومتر احداث شود.

امینی بیان کرد:مدیر کل راه و شهرسازی در طی چند روز آینده با نگاه بازگشایی مسیر برآوردی با ارزان ترین شیوه ممکن ،فنی و پایدار داشته باشد تا منابع اعتباری تزریق شود.

وی گفت: امیداوریم با تامین اعتبار و با‌ تامین منابع مالی ظرف مدت 2سال این دسترسی را ممکن کنیم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
حاجی میرزا آقا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۵:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا جه داستانی شده این جاده

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۶:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چقدر و تا کی وعده دروغ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مگه قرار نبود قبل از سال جدیدبه بهره برداری برسه دوباره شش ماه دیگه تمدید شد

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام راضی نیستیم اینقدر خودتون را اذیت کنید دنیا را به صبر ساختند