داشتن تشکل صنفی از حقوق اولیه کارگر است

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

IMG_20170503_083525

IMG_20170503_083518

نماینده حوزه انتخابیه مهریز ایجاد تشکل صنفی کارگری را از حقوق اولیه آنان دانست.

محمد رضا صباغیان بافقی شب گذشته در مراسم تجلیل از کارگران شهرداری بافق ضمن تبریک ایام شعبانیه و روز کار و کارگر با بیان اینکه کارگران شهرداری بصورت گمنام زحمت می کشند اظهار داشت : خرسندم از اینکه در جمع کارگران نظرات و مشکلات این قشر به طور واضح مطرح شود.

نماینده مردم بافق،بهاباد، مهریز، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تشکیل تشکل های کارگری جز حقوق اولیه کارگران است بیان کرد: مدیریت شهری هیچگاه به تضعیف حقوق کارگر رضایت نمی دهد اما تشکل کارگری یک پشتوانه برای کارگر است.
IMG_20170503_083520

وی افزود: در دنیای امروز چنانچه کارگر صنف نداشته باشد چه بخواهیم و چه نخواهیم حقوق تضعیف می شود.

صباغیان همچنین تصریح کرد:تشکل کارگری رابطی بین مدیریت و کارگران است.

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به مطرح شدن طرح جامع مدیریت شهری در کمیسیون شورا و مجلس عنوان کرد:تصویب این طرح در رسیدن به جایگاه مدیریت شهری و شهرداری کمک شایانی می کند.

وی با بیان این که با تصویب طرح جامع مدیریت شهری ۲۴ نهاد زیر مجموعه شهرداری قرار می گیرند خاطر نشان کرد: این امر خودبخود باعث ارتقا شهرداری و نیروهای آن می شود.

IMG_20170503_083611

صباغیان همچنین ضمن تقدیر از زحمات شهردار و کارگران شهرداری گفت: همت و تلاش شهردار ستودنی است و تغییر و تحول در شهر به خوبی احساس می شود.

طرح طبقه بندی کارگران، ایجاد صندوق رفاه و بیمه مکمل کارگران از جمله مواردی بود که توسط نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی مطرح و بر اجرایی شدن آن تاکید کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۶
برچسب ها: