جلسه هم اندیشی دهیاران بخش مرکزی با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

IMG_20170503_135154

IMG_20170503_135156

دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای دهستان کوشک و مبارکه با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی، بخشدار مرکزی و تعدادی از مسئولین ادرات شهرستان در محل روستای باقرآباد برگزار شد.

این جلسه در خصوص بررسی مسائل و مشکلات روستاهای دهستان کوشک و مبارکه بود که در ابتدا بخشدار به ارائه برخی مسائل مربوط به این دو دهستان پرداخت.

موضوعات گازرسانی به منازل روستاهای باقرآباد و صادق آباد و سایر روستاهای در حریم شهر هم چنین روستاهای دهستان کوشک، زیرسازی و آسفالت معابر روستایی، مشکلات آب شرب و تامین آن، مسئله گردشگری و بوم گردی در روستاهای هدف گردشگری و اجرای پروژه های عمرانی و … از جمله مواردی بود که توسط بخشدار مرکزی مطرح شد.

در ادامه دهیاران و روسای شوراهای حاضر در جلسه به بیان مسائل و مشکلات مربوط به روستای خود پرداختند.

سپس مسئولین ادارات ذی ربط از جمله آب روستایی، جهاد کشاورزی، گاز ، بنیاد مسکن توضیحات و راهکارهایی را در خصوص حل مشکلات مطرح شده بیان نمودند .

در پایان صباغیان نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی ضمن خوش آمدگویی و تشکر از بخشدار مرکزی، مسئولین ادارات و دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی در خصوص موارد مطرح شده سخنانی را بیان و قول مساعد داد تا در صورت نیاز به پیگیری وی همکاری و مساعدت لازم را بنماید.

روابط عمومی بخشداری مرکزی بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۱
برچسب ها: