بابائیان مسئول و قاسمزاده بعنوان قائم مقام ستاد انتخاباتی «قالیباف» در بافق شد

دسته: اخبار ویژه
۳ دیدگاه
چهارشنبه - ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

IMG_20170503_174818

IMG_20170503_174820

در احکام جداگانه ای از سوی منصور دشتی دبیر شورای هماهنگی ستاد حامیان مردمی دولت در استان یزد رئیس ستاد و قائم مقام ستاد انتخاباتی قالیباف در شهرستان بافق ،نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در بافق تعیین شدند.

طبق این احکام محسن بابائیان به عنوان رئیس ستاد و مهدی قاسمزاده به عنوان قائم مقام قالیباف نامزد ریاست جمهوری در شهرستان بافق فعالیت خواهند داشت.

در بخشی از این احکام آمده است :

با توجه به حسن سابقه و مقبولیت جنابعالی در سطح منطقه و به منظور هم افزاری نیروهای انقلاب و بهره گیری از سوابق، ظرفیت و توانمندی شخصیت های تاثیرگذار، ولایتمدار و ارزشی، جنابعالی را که از اعتماد مردم برخوردارید به عنوان مسئول ستاد حامیان مردمی جناب دکتر قالیباف کاندیدای ریاست جمهوری ایران در شهرستان بافق منصوب می نمایم.

انتظار دارم همکاری و هم اندیشی جنابعالی با نیروهای ولایی و انقلابی همچنین مدیریت ستاد، زمینه ساز وفاق و انسجام نیروهای وفادار و متعهد به نظام اسلامی بوده و در خلق حماسه سیاسی مورد نظر رهبری فرزانه انقلاب بیش از پیش نقش آفرین باشد.

منصور دشتی

دبیر شورای هماهنگی ستاد حامیان مردمی در استان یزد


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۳:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

فقط رءئسیی

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

رای ما یک کلام
رئیسی وسلام

  اگه درست حدس زدم یه جایزه به من بدید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

  1-برای من جالبه که برای اولین بار می بینم که طیف مخالف نیروهای روشنفکر و اصلاح طلب شعار تغییر می دهد و جناب رئیسی حرف از تغییر می زند .
  سوال : با این شدتی که نیروهای به قول دوستان انقلابی دم از پیروزی صد در صدی رئیسی می زنند ، اگر او انتخاب نشد چه واکنشی نشان خواهند داد ؟ زیرا که این برادران در این ایام حرف از قیام مردم علیه وضع موجود می زنند و رئیسی را برنده ی صد درصدی می دانند و روحانی را خائن معرفی می کنند .
  2-با توجه به جمیع جوانب بنده قبل از انتخابات یک آمار تحلیلی می دهم و در این آماد نتیجه ی احتمالی انتخابات 96 را اعلام می کنم . نتیجه ای که جمع بندی ساختار سیاسی ایران درباره ی انتخابات پیشرو ست .
  آمار اعلامی در روز شنبه یا احتمالا یکشنبه هفته بعد :
  تعداد کل واجدین شرایط : 56 میلیون رای
  تعداد آرای ماخوذه : 41.5 میلیون نفر
  درصد مشارکت : 74 درصد
  تعداد آرای نامزدها :
  1-روحانی : 25 میلیون نفر
  2-رئیسی : 15 میلیون نفر
  3-هاشمی طبا و میرسلیم روی هم : 1.2 میلیون نفر
  ما بقی هم آرای باطله
  دلیل جمع بندی ساختار سیاسی ایران بر روی روحانی را نیز در اینجا گفتم :
  http://www.bafghfarda.com/?p=80466#comment-66824