پیام تسلیت در پی درگذشت مربی مجاهد، خانم زهرا فلاح

دسته: عمومی
یک دیدگاه
چهارشنبه - ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

انا لله و انا الیه راجعون
خبر درگذشت بانوی فعال قرآنی، مربی مجاهد، سرکار خانم زهرا فلاح بسیار ناباورانه و اندوهناک بود. فردی که با اقتدای به حضرت زینب(س) و امام سجاد(ع)، دار القرآن کوثر ولایت را تاسیس نمود و به مانند آن عزیزان، مبلغ و مروج مکتب قرآن شد و در سالروز ولادت سید الساجدین(ع) این دنیای فانی را وداع گفت و میهمان سفره پر مهر و کرم آن حضرت شد.

بانویی که در عرصه قرآن مجاهدت کرد و با مدد از قرآن کریم و آیه 139 سوره آل عمران که می فرماید:« سست نشوید و محزون نگردید که شما برترید اگر اهل ایمان باشید»؛ در راه ترویج قرآن کریم هیچگاه سست نشد و ناملایمات، سختی ها و کوتاهی برخی ها نتوانست وی را سست و محزون کند؛ زیرا با ایمان و یقین پای مکتب و هدف مقدس خود ایستاده بود و دیر زمانی باید بگذرد تا شخصی مانند ایشان رویش پیدا کند.
قطعاً روح و مرام این عزیز سفر کرده جریان دارد، زیرا که افراد بسیاری را وصل دریای بی کران قرآن نموده اند و تا این مسیر جریان داشته باشد، ایشان مأجور و سهیم خواهند بود.

وداع با این دنیا روزی همه ما خواهد شد اما ای کاش قبل از اینکه نعمت هایی چون ایشان را از دست بدهیم، آنان که می توانستند و تکلیفشان بود؛ بیشتر قدردان و کمک کار وی بودند! در عجبم که وقتی نعمتی چون ایشان را از دست می دهیم تازه قدرش را می دانیم!

در پایان این ضایعه غم انگیز را به جامعه قرآنی و خانواده های محترم فلاح و خانی تسلیت عرض می کنم و از درگاه خدای منان، برای آن مرحومه مغفوره، علو درجات و برای بازماندگان، صبر فراوان خواهانم.

والعاقبة للمتقين
عباسعلی محمدی
مسئول کانون فرهنگی تبلیغی آیت الله حاج شیخ محمدتقی بافقی(ره)

روابط عمومی کانون


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
مربیان دارالقرآن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باعرض سلام وتشکرفراوان ازشما،پیام ومتن زیبایتان رادرخصوص درگذشت نابهنگام مدیرعزیزودلسوزمان دریافت کردیم ازشمابه خاطرحسن نظر وابرازهمدردی صمیمانه تان سپاسگذاری می کنیم خداراشاکریم که افرادی مهربان ومتدین همچون شماهستندکه درموردبی توجهی به تلاشهای مجدانه خانم فلاح دست به قلم برده ودرجهت آگاهی دیگران تلاش می کنندلطف شماباعث دلگرمی هرچه بیشترمابرای ادامه راه قرآن کریم است.ان شا,الله