هفت طرح ورزشی در شهرستان بافق با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح خواهد شد

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

IMG_20170504_112931

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد از افتتاح هفت طرح ورزشی در شهرستان بافق با حضور وزیر ورزش و جوانان خبر داد.

نشست هم اندیشی رفع مسائل و مشكلات ورزش بافق با حضور صباغیان نماينده مردم مهریز ، بافق، خاتم، بهاباد و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی، شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد، زاده رحمانی فرماندار بافق، عسکری مدیرعامل شرکت سنگ آهن ، نوروززاده شهردار، نارگانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق و مديران صنعتي این شهرستان در دفتر كار فرماندار این شهر برگزار شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در حاشیه این نشست در جمع خبرنگاران شهرستان گفت: این نشست در راستای بررسی مسائل و مشکلات ورزش شهرستان بافق برگزار شد تا بتوانیم راهکاری برای هموار کردن مسیر توسعه زیرساخت ها و گسترش ورزش در شهرستان بافق داشته باشیم. .

شریعتی ضمن تقدیر و تشکر از مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی و مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی که در جهت رشد ورزش قدمهای مثبتی چون اختصاص مبلغ 150 میلیون تومان خرید وسیله ورزشی به مدارس سطح شهرستان برداشته اند افزود: خوشبختانه در جلسه مقرر گردید در سال 96 از سوی باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن اعتباری در حدود 400 میلیون تومان برای تخصیص به هیات های ورزشی در جهت اعزام تیم های ورزشی به مسابقات ، میزبانی رویدادهای ورزشی و برگزاری دوره های آموزشی به اداره ورزش و جوانان شهرستان داده شود تا با نظارت این اداره به هیات های فعال که دارای برنامه مدونی در طول سال داشته باشند اعطا شود.

وی با اشاره به اینکه در بحث زیرساخت های ورزشی شهرستان تابحال کمکهای بسیار خوبی توسط شرکت سنگ آهن و همچنین دیگر شرکت های خصوصی شهرستان انجام گرفته است اظهار داشت: در این نشست تصمیم بران شد شهرداری نیز در جاهای مختلف شهر مکان هایی برای ارایه خدمات ورزشی در سطح محلات در نظر بگیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره افتتاح 7 پروژه ورزشی تا پایان اردیبهشت ماه با حضور مقام عالی وزارت ورزش و جوانان دکتر سطانی فر در شهرستان بافق خاطرنشان کرد: سالن 1200 نفره ، سایت تیراندازی باکمان ، سالن اختصاصی شمشیربازی ، سونا و جکوزی استخر لاله ، زمین چمن مصنوعی روستاهای مبارکه و شیطور و و زمین ساحلی روستای مبارکه که با مشارکت بخشداری مرکزی و دهیاری روستاها با حضور وزیر ورزش و جوانان و جمعی از مسئولان کشور و استانی افتتاح و به بهره برداری می رسد.

شریعتی در پایان گفت: مراحل زیرسازی ۷ هزار متر ورزشگاه تختی توسط شرکت سنگ آهن مرکزی انجام گرفته است و با مشارکت فرمانداری و شهرداری نیز در حال بتن ریزی این مجموعه هستیم که جا دارد از زحمات شرکت سنگ آهن ، فرمانداری و شهرداری تقدیر و تشکر کنم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۶
برچسب ها: