گرامیداشت مقام استاد در دانشگاه آزاد اسلامی بافق

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
یکشنبه - ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

مراسم تجلیل از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بافق به مناسبت روز استاد، برگزار شد.

در این برنامه که به همت معاونت آموزشی دانشگاه برگزار شد، اعضای هیات علمی واحد بافق با حضور در استاسرای واحد از اولین استاد بازنسشته دانشگاه نیز تجلیل کردند.

در این مراسم حسینعلی لازمی _ رئیس واحد بافق _ طی سخنانی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز معلم و استاد، به ارائه گزارشی از وضعیت واحد پرداخت و موفقیت های کسب شده را مرهون تلاش همه کارکنان و اساتید دانست.

در ادامه؛ با حضور رئیس و معاون آموزشی و فرمانده بسیج اساتید دانشگاه، از تلاش نادر گورابیان بعنوان اولین استاد بازنشسته واحد بافق تجلیل شد و با اهداء هدیه از زحمات اعضای هیات علمی، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

IMG_2055

IMG_2018

IMG_2027


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۴۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای لازمی ای کاش کمی هم به فکر کارمندانتان بودید هر کاری که خودتان ذی نفع باشید در دانشگاه با بالاترین هزینه اجرا میشود ولی دریغ از کمک یک هزاری به کارمند

کارمند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۵:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

رییس و معاون که غیر بومی باشه نتیجه اش بهتر ازاین نمیشه . پارسال هم اساتید را بردن تراب آباد تو باغ آغا جلال خیلی سنگین برداشتشون کردن اما برای کارمندان هیچی. فقط هرچی که این رییس ومعاونان غیر بومی به نفعشان باشه پول دارن خرج خودشون کنند . ولی به کارمندا که میرسه میگن باید هزینه ها را کم کرد. دریغ از یک تشکر خشک وخالی از کارمند

    معاون غیر بومی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    تا کور شود هر آنکه نتواند دید